Tani nocleg w Zamościu to kolejne miejsce noclegowe, które udało nam się załatwić w bardzo okazyjnej cenie. Znajduje się blisko rynku, więc warto tam zamieszkać.

Tani nocleg w Zamościu

 Migawki z Zamościa

 ZOO w Zamościu

 Muzeum Arsenał w Zamościu

Nie lubimy przepłacać za spanie

Gdy się wybieramy w dalszą podróż, bardzo nie lubimy przepłacać za nocleg. Nie oznacza to, że śpimy w najgorszych miejscach noclegowych. Zazwyczaj wybieramy hotele, w których za noc dla dwóch osób płaci się około 100 złotych. Nie ukrywamy, ze spanie przedraża całą naszą podróż, jednak bardzo rzadko decydujemy się na tę opcję. Gdy wybierałyśmy się na wycieczkę na Lubelszczyznę i okolice, gdzie miałyśmy spędzić 8 dni, wiedziałyśmy, że za noclegi na pewno nie przepłacimy, bo zaoszczędzone pieniądze wolimy wydać na inne atrakcje.

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu to tak naprawdę kawalerka znajdująca się na ul. Peowiaków. Spać w niej mogą 3-4 osoby, a koszt za jeden nocleg to w sierpniu 2016 roku wynosił 100 złotych. Co prawda, pod względem łóżek zmieszczą się tam raczej trzy osoby, jednak na upartego cztery też mogą tam kilka nocy przenocować. W cenie jest już mydło, ręczniki, zmywarka, kapsułki do zmywarki, są też sztućce, naczynia. Praktycznie nic nie musimy dokupować, bo wszystko jest na miejscu. Jak za tę cenę, uważamy to za wielki plus.

Tani nocleg w Zamościu


Booking.com

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Bardzo blisko centrum

Kolejnym niewątpliwym atutem tego noclegu w Zamościu jest to, że znajduje się bardzo blisko centrum. Praktycznie kilkanaście minut pieszo i już jesteśmy w okolicach rynku. Bardzo blisko znajduje się także sklep spożywczy. Gdy udamy się nieco dalej dość szybko dojdziemy do Muzeum Arsenał. Dojście do zamojskiego ZOO zajmie nam ok. 30-40 minut piechotą. Tani nocleg w Zamościu nie dość, że jest w bardzo przystępnej cenie, to znajduje się praktycznie w strategicznym miejscu dla turystów. Nie trzeba się za daleko nachodzić, by zobaczyć jakąś ciekawą zamojską atrakcję. I tak niemal wszystkie znajdują się na rynku, więc na zmęczenie nie będzie można narzekać.

Tani nocleg w Zamościu

Tani nocleg w Zamościu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także