Migawki z Kudowy-Zdroju to wpis, który ma na celu pokazanie Wam kilku kadrów z tego miasta i zachęcenie do odwiedzenia właśnie tej miejscowości. Mamy nadzieję, że uda nam się to zadanie zrealizować.

Migawki z Kudowy-Zdroju

 Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdroju

 Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju

 Park Zdrojowy w Kudowie-Zdroju

Migawki z Kudowy-Zdroju

Gdy jedziemy do jakiegoś miasta lubimy dodać migawki z danego miejsca. Wtedy razem z nami możecie poczuć klimat danej miejscowości. A i my po latach będziemy mogły sobie powspominać, jak tam było. Zapraszamy Was na migawki z Kudowy-Zdroju. Jak już wspomniałyśmy, mamy nadzieję, że ta uzdrowiskowa miejscowość niedaleko Wałbrzycha Wam także przypadła do gustu. Mimo tego, że spędziłyśmy tam tylko kilka godzin, doskonale udało nam się poczuć klimat tego miejsca.

Bombki w lipcu

Migawki z Kudowy-Zdroju to kadry, które wykonałyśmy jakoś w połowie lipca. Jak wszyscy wiemy, Boże Narodzenie kalendarzowo mamy w grudniu, jednak już mniej więcej od października-listopada możemy natrafić na bożonarodzeniowe prezenty czy hit okazje. Możecie sobie wyobrazić jakież było nasze zdziwienie, gdy w połowie lipca udało nam się zobaczyć mnóstwo bombek w Kudowie-Zdroju! Naprawdę coś niesamowitego. Co prawda, na żadną się nie skusiłyśmy, jednak nie można odmówić im wiele uroku. Z pewnością przepięknie prezentowałyby się na grudniowej choince.

Przepiękne parasolki

Kudowa-Zdrój może poszczycić się naprawdę przepięknymi ozdobnymi parasolkami, które prowadzą nas wprost do serca miasta. Choć widziałyśmy je tylko przez chwilę, naprawdę robią wrażenie i nie można im odmówić tego, że wspaniale przyciągają wzrok turystów. Nie mamy pojęcia, czy są stałym elementem dekoracyjnym, czy też pojawiły się akurat w trakcie naszej wycieczki do tego miasta. Niemniej, we wpisie migawki z Kudowy-Zdroju z całą pewnością nie mogło ich zabraknąć. Wymienione przez nas elementy to większość tego, co udało nam się zobaczyć podczas wizyty w tej miejscowości. Jesteśmy bardzo ciekawe, co jeszcze możecie nam polecić.

Migawki z Kudowy-Zdroju

 

Migawki z Kudowy-Zdroju

Migawki z Kudowy-Zdroju

Migawki z Kudowy-Zdroju

Migawki z Kudowy-Zdroju

Migawki z Kudowy-Zdroju

Migawki z Kudowy-Zdroju

Zobacz także