,,Kraina bez książek” Martyna Kwiatkowska to opowieść o trójce przyjaciół, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych książek.

,,Kraina bez książek" Martyna Kwiatkowska

20 książek na długi majowy weekend

Przeczytam 52 książki w 2019 roku

Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek w Inowrocławiu

,,Kraina bez książek" Martyna Kwiatkowska

Skąd pomysł na napisanie książki?

Nie będę ukrywać, że książeczkę napisałam już kilka lat temu. Pewnego dnia poczułam natchnienie i wpadłam na to, że mogłabym stworzyć historię o młodych bohaterach, którzy nie wyobrażają sobie życia bez książek. Następnie bajka przeleżała w komputerowym pliku kilka lat. Całkiem niedawno doszłam do wniosku, że nie ma co zwlekać z realizacją marzenia i postanowiłam ją wydać. Wiedziałam, że nie chcę, by wyglądała jak broszura reklamowa, dlatego zainwestowałam w sztywną oprawę, błyszczące strony i kolorowe ilustracje.

,,Kraina bez książek" Martyna Kwiatkowska

,,Kraina bez książek” Martyna Kwiatkowska

,,Kraina bez książek” Martyna Kwiatkowska to bajeczka, przeznaczona dla dzieci w różnym wieku. Jej główni bohaterowie – Dorcia, Maciek i Tadek wyruszają na poszukiwania zaginionych egzemplarzy. Zdają sobie sprawę z tego, że świat bez książek nie byłby taki sam. Po drodze spotykają różne osoby, z którymi rozmawiają o książkach i ich sensie istnienia. Ilustracje, skład oraz okładkę stworzyła Olga Vitos. Bajka została wydana w sztywnej oprawie, na błyszczących, grubszych stronach. Można kupić ją w cenie 20 zł z odbiorem osobistym w okolicach Gniezna lub przesyłką listem poleconym za 30 złotych.

,,Kraina bez książek" Martyna Kwiatkowska

Polecajki na okładce

Polecajki na okładkę napisały Ula oraz Sylwia, która także wykonała baner reklamujący książkę. Obie dziewczyny mają dzieci, więc ich opinia była dla mnie niezwykle cenna. Na chwilę obecną zbieram same pozytywy od osób, które postanowiły kupić tę bajeczkę. Myślę, że doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka, czy klasową uroczystość. Z racji uniwersalnych treści można ją czytać cały rok.

,,Kraina bez książek" Martyna Kwiatkowska

Oczywiście można zakupić egzemplarz z imienną dedykacją.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także