Zawsze wydawało nam się, że najwygodniej kupować bilety w kasie. Idziesz, prosisz, dostajesz wydruk, płacisz i jesteś spokojny. Ostatnio jednak zaczęłyśmy zastanawiać się, czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

 Promocje PKP

 Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach. Podróżuj z Sisters92 [darmowy e-book]

 Miasta warte odwiedzenia

Kupowanie biletu nie musi być trudne

Zawsze wydawało nam się, że kupowanie biletów w automacie to nie dla nas. Bałyśmy się, że nie będziemy mogły poradzić sobie z płatnościami, nie wiedziałyśmy, czy będzie można płacić gotówką, czy jedynie kartą. Ale, jak to mówiąc, kto nie spróbuje, ten się nigdy nie przekona. Korzystając kiedyś z tego, że kolejka do kasy była długa, a my nie miałyśmy zbyt wiele czasu, postanowiłyśmy przekonać się, czy kupować bilet w biletomacie naprawdę jest tak trudno, jak nam się wydawało?

Czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilet w biletomacie?

Szczerze mówiąc, jest to jeszcze wygodniejsza i szybsza opcja, niż kupowanie w kasie. Zapłacić możemy zarówno kartą, jak i gotówką, co prawda z papierowych pieniędzy możemy jedynie wsunąć 10 i 20 złotych, jednak nie jest to jakimś większym utrudnieniem. Wiele osób zapewne zastanawia się, czy kupować bilet w biletomacie. My jesteśmy niezwykle zadowolone z takiej formy zakupu biletu. Szybko, sprawnie, bez problemu możecie wybrać miejscowość docelową oraz tę, z której chcecie wyruszyć. Z tego, co zauważyłyśmy biletomaty pojawiają się w coraz większej ilości polskich miast. Są np. w Bydgoszczy, Gnieźnie, czy Toruniu. Ostatnio chciałyśmy kupić bilety w Łodzi i biletomatu nie widziałyśmy. Był jedynie ten, w którym można otrzymać bilety na komunikację miejską.

Czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

Znaczna oszczędność czasu

Szczerze mówiąc, jeżeli tylko będziemy miały taką możliwość, bilety będziemy kupować w biletomacie zwłaszcza w sytuacjach, kiedy widzimy, że kolejki są niezwykle długie, a my mamy niewiele czasu do odjazdu, bądź też chcemy kupić bilet z wyprzedzeniem. Pamiętajcie także o promocjach PKP, dzięki którym możecie bez większego wysiłku zaoszczędzić kilka, czy nawet kilkanaście złotych, nie tracąc przy tym żadnych przywilejów z tytułu zniżki. Ciekawe jesteśmy, jak Wy odpowiedzielibyście na to, czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

Czy kupować bilety w biletomacie?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

 

Zobacz także