Dolny Śląsk ma turystom i mieszkańcom naprawdę wiele do zaoferowania. W sezonie i poza nim. Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

 Co warto zobaczyć w Kowarach?

 Muzeum Konsol Gier Video w Karpaczu

 Chata na głowie w Miłkowie

Wycieczka na Dolny Śląsk

Wycieczek na Dolny Śląsk udało nam się odbyć w ciągu życia kilka. Za każdym razem staramy się celować w jakieś inne miejsca, by zobaczyć jak najwięcej. Nieodmiennie jednak bardzo chętnie lubimy odwiedzać Wrocław. Podczas naszej 5-dniowej wycieczki na Śląsk, którą odbyłyśmy chyba z 4 lata temu, udało nam się zobaczyć właśnie Wrocław, Wałbrzych i dużo miejscowości uzdrowiskowych, w tym tę. Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

 Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju – na uwagę na pewno zasługuje Muzeum Zabawek, które znajduje się przy głównym ganku. Jego zwiedzanie zajmuje około godziny, jednak jak ktoś nie ma czasu, to może je obejść w zdecydowanie szybszym czasie. Bardzo nam się tam podobało, dlatego gdy tylko nadarzy się ku temu okazja, na pewno jeszcze tam wrócimy.

Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

 Park Zdrojowy – miejsce idealnie nada się na odpoczynek, nie tylko dla kuracjuszy. Sporo tutaj terenów zielonych i ławeczek, na których można ze spokojem przysiąść. Bardzo lubimy odpoczywać w pięknych okolicznościach przyrody, więc ten Park Zdrojowy bardzo nam podpasował. Jeśli Was jeszcze tutaj nie było, warto to zmienić.

Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

 Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdroju – miejsce bardzo smutne i przerażające. Z całą pewnością nie dla dzieci. Pomysł na to miejsce powstał pod koniec XVIII wieku. Spoczywają tam ofiary wojny 30-letniej, dżumy. Z całą pewnością miejsce nie przeznaczone dla niedojrzałych nastolatków.

Co warto zobaczyć w Kudowie-Zdroju?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także