Aneks kuchenny w miejscu noclegowym naprawdę czasami się przydaje. Warto zapytać o niego przed rezerwacją noclegu.

Aneks kuchenny w miejscu noclegowym

Doba hotelowa a wakacyjne plany

 Pokoje z osobną łazienką

Polecane noclegi w województwie lubelskim

Jedzenie na mieście = duży wydatek

Podróżować lubimy od zawsze. Nasza pasja pogłębiła się jeszcze prawie 5 lat temu w chwili, gdy założyłyśmy ten blog. Początkowo miał on być o bliźniakach, jednak bardzo szybko stał się miejscem naszych podróżniczych zapisków. To właśnie dzięki niemu bardzo aktywnie zwiedzamy bliższą i dalszą okolicę, polecając Wam miejsca warte uwagi. Jak pewnie sami mogliście doświadczyć, jedzenie na mieście jest bardzo drogie. Wyjeżdżając na kilka dni i żywiąc się wyłącznie w restauracjach zostawiamy grube pieniądze. Jak to zminimalizować?

Aneks kuchenny w miejscu noclegowym

Bardzo fajnym pomysłem jest aneks kuchenny w miejscu noclegowym. Warto o niego zapytać przed rezerwacją. Czasem jest to po prostu wspólna kuchnia, niekiedy możemy mieć coś tylko do własnego użytku, jak chociażby zwykły czajnik. Warto więc zabrać ze sobą słoiki do odgrzewania jedzenia, by nie przepłacać. Ciekawy pomysł podsunęła nam też ostatnio jedna z czytelniczek. Wspomniała o tym, że ona bierze kilka termosów, dzięki czemu jedzenie mają zawsze pod ręką i gotowe do jedzenia. Nie muszą rozglądać się, ani nikogo prosić o możliwość skorzystania z mikrofalówki.Booking.com

Co ważne, nie przepłacaj

Miejsca z aneksem kuchennym czy bez niego zazwyczaj oscylują w tych samych widełkach cenowych. Nie ma więc sensu przepłacać, skoro w podobnej cenie możemy mieszkać z dostępem do kuchni. Jedzenie na mieście jest naprawdę bardzo drogie, jeśli weźmie się pod uwagę wyżywienie 4-osobowej rodziny. Warto te pieniądze przeznaczyć na zobaczenie ciekawych miejsc lub faktycznie stołować się w tanich miejscach.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także