Pewnie też tak macie ze swoimi ulubionymi stronami. Nie musicie nigdzie zapisywać adresu (macie go w głowie). Nawet jeżeli nie wchodzicie dłuższy czas, to i tak czytacie wpisy od deski do deski. Dziś 7 ulubionych blogów.

7 ulubionych blogów

 Rok 2015 rokiem sukcesów

 To już 24 lata

 Zmienił się tylko rok

7 ulubionych blogów Sisters92

Love 2 work

 

Chociaż bardzo długo  chyba nigdy nie skomentowałyśmy wpisu (może raz), w miarę regularnie czytamy wszystkie wpisy. Ostatnio nawet odważyłyśmy się zostawiać ślad swej bytności 😉 Trudno się bowiem oderwać. Treści są napisane w bardzo przystępny sposób. Główna tematyka bloga to freelance. A może Emilkę i Monikę uwielbiamy za to, że też są bliźniaczkami? To też. Ale one po prostu robią świetną robotę!

Herbata ze szklanki

L2W-logo-sierpień-2015

 

Miałyśmy to szczęście, po 3 latach wirtualnej znajomości, poznać Anię we wrześniu. Jej bloga czytamy jednak prawie od początku. Uwielbiamy ją za nieszablonowe podejście do tematów, lekkie pióro i interesujące tematy, które porusza na swoim blogu. A teksty jej synka, Kacpra, czytamy zawsze z uśmiechem 🙂

Kameralna

kameralna-logo-www

 

Może nie czytamy wszystkich wpisów Doroty, aczkolwiek jest to jeden z tych blogów, na które zaglądamy z pewną regularnością. Omawiane tematy są zawsze przedstawione w wyczerpujący sposób, nie można się do niczego przyczepić, choć czasem bardzo by się chciało 😉 Od blogowania przez kosmetyki po własną działalność. Jesteśmy pewne, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Krzywa Prosta

Krzywa Prosta

Drogę, którą ostatnio przebył blog Asi, można opisać jednym słowem: WOW! Od bloga prawie typowo książkowego przekształcił się w źródło wiedzy nie tylko dla matek, książkoholików, czy miłośników gotowania. To strona, gdzie każdy najdrobniejszy szczegół jest dopracowany, a sama autorka wkłada mnóstwo pracy w jego rozwój. Jest i o blogowaniu, i rozwoju, i ,,siedzeniu w domu”.

Day with coffee

blog_lifestyle

Na bloga Ewy trafiłyśmy kilka dni temu, dlaczego więc znalazł się w tym zestawieniu? Weszłyśmy na wpis z podsumowaniem miesiąca i link party, i stwierdziłyśmy: Wszystkie wpisy nas tu interesują, dodajmy ją do listy czytelniczej. To chyba najlepsza rekomendacja. Większość tematów idealnie trafia w nasz gust, a Twój?

Gohaa

gohaa

 

Gosię zaczęłyśmy czytać, kiedy pracowała jeszcze w przedszkolu. Potem była korporacja, uwolnienie się od niej aż po pracę biurową. Gohaa to kobieta, mężatka, która cieszy się chwilami wyrwanymi z codzienności. Dostosowuje się do codzienności. I ma piękną Kotę. I bardzo chciałybyśmy kiedyś poznać tę piękną blondynkę.

Słodko-gorzka

slodko-gorzka

 

Mogłybyśmy powiedzieć, że połączyła nas miłość do Łodzi, ale to nie byłaby prawda. Bo sympatią do tej dziewczyny zapałałyśmy znacznie wcześniej. Słodko-gorzka to blog, który uwielbiamy i czytamy namiętnie. Jest prowadzony głównie w formie pamiętnika, ale jeżeli przeczytacie kilka wpisów, przekonacie się, że tego miejsca nie da się nie lubić.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także