Prowadzisz własną działalność i zastanawiasz się, czym zasłaniać okna? Przedstawiamy 6 powodów, dla których warto mieć rolety rzymskie w biurze.

6 powodów, dla których warto mieć rolety rzymskie w biurze

 Praca a życie osobiste

 Lokaty bankowe

 Zacznij oszczędzać

Własne biuro a sąsiedzi

Każdy z nas, mając własne biuro, chce się w jako taki sposób odgrodzić od sąsiadów, którzy mogą nam zaglądać przez okna. Oczywiście w trakcie dnia nie ma w tym nic złego. Bardziej rozchodzi się o okres nocny, kiedy nikogo w pomieszczeniu nie ma, a złodzieje, odpukać, nie próżnują. Warto zainwestować wtedy nie tylko w zwyczajowe firanki, ale także zasłony, czy rolety, które uchronią nas przed ciekawskimi spojrzeniami. Ostatnio podczas przeglądania Internetu trafiłyśmy na pewną dla nas nowość, jaką są rolety rzymskie: https://rolety.eu/pl/72-rolety-rzymskie

6 powodów, dla których warto mieć rolety rzymskie w biurze

 rolety rzymskie są swego rodzaju nowością na rynku, a więc na pewno jeszcze niewiele osób je ma. To jeden z punktów, który przemawia za tym, by je u siebie zainstalować. To, co jest nowe, nieznane, wcale nie znaczy, że musi być gorsze.

 dobrze osłonią nas przed sąsiadami. Na tym chyba najbardziej nam zależy, zwłaszcza wtedy, gdy mieszkamy w centrum miasta. Zresztą, centrum, czy obrzeża, nikt z nas nie chce, by ludzie z ulicy podglądali co za sprzęty mamy w środku.

 dobra cena. Koszt jednej rolety to niecałe 100 złotych, co prawdopodobnie nie jest sporym wydatkiem, zwłaszcza wtedy, gdy możemy to sobie wrzucić w koszta firmy. Okien w małym biurze też nie mamy nie wiadomo ile, więc jest to dobra inwestycja.

 duża gama kolorów. Nam chyba najbardziej zależy na tym, by wszystko współgrało ze sobą kolorystycznie. Dzięki sporej ilości barw możemy wybrać rolety rzymskie, które idealnie skomponują się ze ścianami w naszym biurze.

 efektowny wygląd. Tym, co nas przekonuje do tych rolet jest fakt, że bardzo fajnie prezentują się na internetowych zdjęciach. Pozostaje mieć nadzieję, że tak samo jest też w rzeczywistości.

 prostota montażu. Jak zapewniają sprzedający, w montowaniu rolet rzymskich nie ma nic skomplikowanego, a na tym chyba też nam bardzo zależy.

Nie zwlekaj, osłoń się od wścibskich spojrzeń

Nieważne na którą z opcji się zdecydujesz, nie zwlekaj z jakimkolwiek zakupem. Nie oznacza to, że masz odgradzać się od wszystkich spojrzeń, zabarykadować w swojej twierdzy. Chodzi nam przede wszystkim o to, byś w swoim biurze czuł się bezpiecznie i komfortowo. Rolety rzymskie, zasłony, czy firanki są tylko kilkoma z opcji, które mogą Ci w tym pomóc.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także