Taka Karma w Gnieźnie powstała wiosną i od pierwszych dni zdobyła serca Gnieźnian i przyjezdnych turystów. Strzeżcie się. Jeśli raz się tam pojawicie, nie będziecie potrafili przestać tam wracać.

Taka Karma w Gnieźnie

 Familijny Kącik w Gnieźnie

 Za drzwiami w Gnieźnie

 Cechowa w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie (ul. Chrobrego 17-19) znajduje się naprzeciwko Urzędu Pracy w Gnieźnie, tam też najprościej zaparkować i przejść do dość małego pomieszczenia prawie na rogu ulicy. Szyld przykuwa wzrok już z daleka, Ci, którzy tam byli, zachwalają. Postanawiamy same sprawdzić, o co tyle szumu. Pierwsza wizyta – bez rewelacji. Pani obsługująca miała być może gorszy dzień, kupujemy 2 soki, wychodzimy. Pierwszy łyk i stwierdzamy – tak, to jest pyszne! Musimy dać temu miejscu drugą szansę. Wracamy tam drugi, trzeci i na pewno nie ostatni raz, bowiem za każdym razem asortyment Taka Karma w Gnieźnie się zmienia. Jest to zapewne spowodowane wciąż niesłabnącą popularnością tego miejsca.

Soki, kanapki, desery

Miałyśmy okazję kupić i spróbować 3 rodzaje soków, na razie nie jesteśmy przekonane do tych z warzyw, szpinaku i innych z pewnością zdrowych i bogatych w witaminy składniki. Zjadłyśmy przepyszną kanapkę, owsiankę, deser z nasion chia. W ofercie lokalu znajdują się także zdrowe sałatki, różnorodne desery, a jeżeli macie ochotę możecie skusić się na 1, 3 lub 5-dniowy sokowy detoks. Taka Karma w Gnieźnie odniosła spektakularny sukces. Nawet najbardziej wybredni mieszkańcy i turyści, przekonali się do tego miejsca. Gdzie się nie obejrzymy, ktoś napomknie – a słyszałyście o Takiej Karmie? Mają przepyszne kanapki i soki! Tak, słyszałyśmy. Ba, my nawet tam byłyśmy i potwierdzamy! Taka Karma to gwarancja świeżych produktów, zdrowego smaku i nieprzeciętności.

Gnieźnianie stawiają na jakość

Taka Karma w Gnieźnie dała nam się poznać dzięki spróbowaniu:

 Soku gruszka, jabłko, grejfrut

 Soku owoce leśne z miętą

 Soku truskawkowego z dodatkiem wanilii

 Kanapki Vegan Klasyk z dodatkiem kotleta warzywnego, sałaty, konserwowego ogórka – przepyszna!

 Owsianki z owocami – kiwi, gruszka, banan, pomarańcza

 Deseru z nasionami chia, musem z marakui oraz dodatkiem truskawek

Nic więc dziwnego, że jeśli Taka Karma w Gnieźnie stawia na jakość, stawiają na nią i mieszkańcy miasta. Nie ma się czemu dziwić, bowiem lokal jest otwarty już od 7.30.-16.00. Co prawda, w okolicach południa różnie bywa z dostępnością produktów, ale jest to o tyle zrozumiałe, że największy ruch zapewne jest rano, jak ludzie udają się do pracy, a w godzinach późniejszych wszyscy poświęcają się swoim zajęciom.

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

Taka Karma w Gnieźnie

 

Zobacz także