Sylwię czytam regularnie, a jej bloga kojarzę pewnie z dwa lata. Nadszedł wielki dzień – czas spotkania, stanięcia twarzą w twarz.

Spotkanie z Miłośniczką Książek

 Kilka chwil z Adamem Wajrakiem i Tomaszem Samojlikiem w Trzemesznie

 Krystyna Mirek w Wągrowcu

 Spotkanie z Iwoną Chmielewską

Spotkanie z Miłośniczką Książek

Przyznam, że Sylwia jest tak samo sympatyczna, jak można to zaobserwować na jej blogu. Dzięki spotkaniu udało nam się poznać nową miejscowość – Brodnicę, która jest dość ładnym miastem. Droga prosta, nie sposób się zgubić. Ze słodkim poczęstunkiem udałyśmy się do mieszkania Sylwii, gdzie kontynuowałyśmy rozmowę.

Książeczki córeczki

Bardzo ucieszyłam się, że mogłam obejrzeć książeczki córeczki Sylwii. Kilka z nich przykuło moją uwagę, jak np. książki o Kurze Adeli, czy seria Zwierzęta Oli. Nie mogę nie wspomnieć o świątecznym wydaniu Martynki, w którym oprócz opowieść znajdują się przepisy na bożonarodzeniowe przysmaki oraz ozdoby, wspaniałe wydanie. Przejrzałam na szybko, ale jestem zachwycona.

Znajomości nie tylko blogowe

Cieszę się, że miałam okazję poznać Sylwię na żywo, gdyż fajnie jest przenieść znajomość blogową do świata realnego. Teraz my oczekujemy wizyty Miłośniczki książek w Toruniu i mamy nadzieję, że nastąpi ona zanim my opuścimy to miasto JA już niebawem pojawi się wpis ze zdjęciami z Brodnicy, na które serdecznie zapraszamy, a Sylwii dziękujemy za spotkanie i gościnę! Do zobaczenia!

Spotkanie z Miłośniczką Książek

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także