Niektórzy z Was poszli już do szkoły. My cieszymy się ostatnim miesiącem wakacji. Dlaczego nie trwają cały rok? 🙂 Na osłodzenie czas na sistersowe polecajki.
Sistersowe polecajki #8

 Sistersowe polecajki #5

 Sistersowe polecajki #6

 Sistersowe polecajki #7

Co polecamy?

Skoro mowa o szkolnych obowiązkach polecamy wpis nt. wyprawki przedszkolaka. Same do tej placówki nie chodziłyśmy, bo uczęszczałyśmy do sióstr zakonnych, potem zerówki, no i szkoły. Niemniej najbardziej chyba zazdrościmy tym dzieciom leżakowania. A Wy jakie macie wspomnienia związane z tym okresem Waszego życia? Wiemy, że nie wszędzie było kolorowo…

Kiedyś bloger był uważany za takiego kogoś, kto nie ma nic lepszego w domu do roboty, więc siedzi i pisze sobie pamiętnik. No, czasem jeszcze wrzuci jakieś zdjęcie. Tymczasem blogowanie porównywanie jest z prowadzeniem firmy. W naszym cyklu Tajniki pracy blogera staramy się Wam pokazać, że to nie takie hop-siup. Obecnie blogowanie to pełnoetatowa praca, która pochłania mnóstwo czasu i energii, ale sprawia także niesamowitą frajdę.

Skoro o pracy, która często jest niezrozumiana, mowa warto przeczytać wpis Marty o tym, jak przed rokiem wraz z chłopakiem podjęli decyzję, aby zacząć pracować na swój rachunek. Jak można się domyślić, łatwo nie jest i nie chodzi tutaj bynajmniej o zarobki. A o brak zrozumienia ze strony bliskich i dalszych krewnych. Bo przecież siedzenie w domu to nie praca. Serio?

Co jeszcze?

Mamami jeszcze nie jesteśmy, ale jakoś od początku blogowania nasza codzienna prasówka to głównie blogi parentingowe. Hmmm, czyżbyśmy o czymś nie wiedziały? 🙂 Ale wracając do tematu, aplikacje dla mam na Androida to świetny wynalazek. Same jesteśmy zachwycone kalendarzem ciąży, czy śledzeniem, czy dziecko je wystarczająco.

Ciągle gdzieś gonimy, nieustannie jesteśmy spóźnieni. Spotkanie biznesowe, kawa, opracowanie biznesplanu, wykonanie kolejnego zlecenia, które niekoniecznie nas interesuje, ale pieniądze same się nie zarobią. Ciągła pogoń. Za kasą. Za lepszym życiem. Czy nie zagubiliśmy się czasem w tym pędzie? Odpowiedzcie sobie szczerze na to pytanie.

Trzeba sobie osłodzić powrót do szkoły, pracy, koniec wakacji. Proponujemy więc domowe lody bez zamrażarki. Co jak co, ale tego nigdy za wiele. Bardzo żałujemy, że zimą nie za bardzo można opychać się Kaktusami. Ale przecież lato zawsze jest tak blisko.

Sistersowe polecajki #8

A jeżeli nie lubicie/nie możecie jeść lodów na końcowe letnie/jesienne wieczory polecamy domową tortillę. Kukurydza, pomidor, ogórek, majonez, ketchup. Wszystko razem składamy, zapiekamy. Można również posypać serem. Uwielbiamy! Wspaniała szybka i smaczna przekąska.

Uwielbiamy nieszablonowe tapety na telefon. Z tych zauroczyła nas druga, trzecia i czwarta. Chyba nie musimy mówić, że teraz te grafiki zdobią wyświetlacze i wygaszacze naszych smartfonów? No raczej. A które grafiki szczególnie Wam przypadły do gustu?

Czasem zdarza nam się robić zdjęcia przemieszczających się obiektów. Wojtek odpowiada, jak wykonać dynamiczne zdjęcia lotnicze. Niedaleko nas znajdują się bazy lotnicze, więc kto wie. Może kiedyś się tam wybierzemy, aby  popróbować wykonywanie takich zdjęć.

Kamil zastanawia się, czy jego córka musi być zołzą. Sprawdźcie, czy i Wy macie coś z niej.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także