Wybierając się na obóz razem z naszymi harcerzami, odwiedzając Muzeum Borów Tucholskich, chciałyśmy znaleźć także niedaleko miejsce obiadowe. Pizzeria Fair Play w Tucholi wydawała się miejscem idealnym.

 

Pizzeria Fair Play w Tucholi

 Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi

 Rynek w Tucholi

 Eksperymentarium w Chojnicach

Pierwsze obozowe testy

Doszłyśmy do wniosku, że pizza w drodze powrotnej po 14 dniach życia mniej lub bardziej w lesie, będzie pomysłem idealnym. Wypadało jednak wcześniej wybrać dodatki, z którymi nasze dzieci chętnie zjadłyby przygotowane ciasto. W połowie drugiego tygodnia turnusu okazało się jednak, że przecież jak to mają czekać do niedzieli, oni chcą już. Tym sposobem Pizzeria Fair Play w Tucholi wysłała swojego kierowcę z czteroma pizzami do HOSW w Białej, gdzie nasi ,,Odkrywcy” zajadali się tymi pysznościami. Zdecydowaliśmy się wówczas na Peperoni, która faktycznie okazała się wyjątkowo ostra, Mięsną, która wyjątkowo smakowała naszym chłopcom oraz własną kompozycję z brokułem, papryką, pieczarkami i kukurydzą. Czas oczekiwania wyniósł około godziny. Zapłaciłyśmy za transport, a następnie usłyszałyśmy, że pizza… była idealna na przystawkę. Ach, Ci dorastający nastolatkowie 😉

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Po wizycie w Muzeum Borów Tucholskich udaliśmy się na ul. Pocztową 7 c, gdzie znajduje się Pizzeria Fair Play w Tucholi. Wcześniej dokonałyśmy telefonicznej rezerwacji, więc wszystko było już gotowe. Zamawiając familijne pizze do godziny 14 możemy skorzystać z 20% rabatu lub do każdej pizzy dostać litrową Colę gratis. My po przeliczeniu kosztów napojów, zdecydowaliśmy się na opcję nr 2. Trzeba przyznać, że ciepłe pizze już na nas czekały, Panie obsługujące bar były przemiłe, a nasze dzieci zachwycone. Musimy obiektywnie przyznać, że pizze podane na miejscu były jeszcze smaczniejsze, niż te dowiezione do Białej.

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Tego smaku się nie zapomina!

Wiecie, są takie smaki, których nie da się zapomnieć. Przesmacznie zjecie w Pizzerii Angelo w Toruniu, ale i Pizzeria Fair Play w Tucholi ma wiele do zaoferowania swoim odbiorcom. Jedzenie w przystępnych cenach, odnowione wnętrze (tuż po naszym wyjeździe dnia następnego rozpoczynał się remont), miejsce idealne na spotkanie ze znajomymi. Sam lokal znajduje się nieco na uboczu, dosłownie 2 minuty drogi piechotą od Muzeum Borów Tucholskich. Ogromnie cieszymy się, że właśnie to miejsce wybrałyśmy na obiad! Na miejscu istnieje także możliwość wykupienia gry w bilard w przystępnej cenie.

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Pizzeria Fair Play w Tucholi

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także