Dworki od kilku lat pasjonują nas swoim zabytkowym wyglądem. Nigdy nie miałyśmy jeszcze okazji w nich nocować, ale w roli miejsca do zwiedzania sprawdzają się idealnie. A gdyby tak poznać ich urok dzięki noclegowi?

Jaworowy Dwór niedaleko Warszawy

 Novotel Warszawa Centrum

 Migawki z Warszawy

 Muzeum Powstania Warszawskiego

Dworek niedaleko Warszawy

Aż wstyd się przyznać, ale w okolice stolicy nigdy nas nie ciągnęło. Warszawę odwiedziłyśmy tylko dwa razy, ale i tak w czasie tych kilku dni za wiele nie udało nam się zobaczyć. Choć w ciągu ostatnich 2 lat (od czasu założenia bloga) wybierałyśmy się w coraz to nowsze, czasami bardzo odległe od nas rejony, okolice Warszawy wciąż pozostają dla nas niezbadane. Wychodzimy jednak z założenia, że co ma być to będzie, więc i tak pewnie kiedyś trafimy tam na dłużej.

Czy mówi Wam coś nazwa Zakroczym?

Nie? Wcale nas to nie dziwi. Dla nas ta miejscowość też była tajemnicą do chwili, gdy trafiłyśmy na stronę jednego z miejsc noclegowych. Mowa o hotelu Jaworowy Dwór (http://www.jaworowydwor.pl/), znajdującym się 40 km od Warszawy*. Jak już wspomniałyśmy, w  Dworku nigdy nie spałyśmy, więc kiedyś musi być ten pierwszy raz. Od razu jednak zapewniamy, że na chwilę obecną w tamte okolice się nie wybieramy. Nie przeszkadza nam to jednak w snuciu planów na przyszłość. Jeszcze sporo życia przed nami, więc może Jaworowy Dwór niedaleko Warszawy uda nam się odwiedzić 🙂

Oferta all inclusive na każdą okazję

Jaworowy Dwór niedaleko Warszawy oferuje przyjęcia okolicznościowe, komunijne, chrzciny, Andrzejki, Boże Narodzenie, wesela, konferencje, Sylwestra, pole golfowe… Jak widać, powodów by się tam wybrać jest naprawdę mnóstwo i, co najważniejsza, korzystając z tego, że oferta Dworu jest tak obszerna, każdy może znaleźć coś dla siebie. Kolejną zaletą tego miejsca jest to, że jednocześnie może pomieścić tylko kilkudziesięciu gości. Przy większym weselu może okazać się to problemem, jednak jeśli chcemy wybrać się na wypad z dala od zgiełku może okazać się to dla nas wybawieniem.

Jaworowy Dwór niedaleko Warszawy

Jaworowy Dwór niedaleko Warszawy

Jaworowy Dwór niedaleko Warszawy

*lokowanie produktu

Zobacz także