Central Coffee Perks w Toruniu powstało już kilka lat temu na podstawie kultowego serialu ,,Przyjaciele”. Czy warto się tutaj wybrać?

Central Coffee Perks w Toruniu

 Gdzie smacznie zjeść w Toruniu?

 Bread House w Toruniu

 Mistrz i Małgorzata w Toruniu

Lubimy wracać do Torunia!

Toruń pokochałyśmy naprawdę wielką miłością, gdy mieszkałyśmy tam przez 2 lata w czasie studiów magisterskich. Później niestety wyprowadziłyśmy się z miasta, jednak chętnie nadal tam wracamy. Staramy się odwiedzać gród Kopernika chociaż raz na kilka miesięcy. Za każdym razem chętnie odwiedzamy inne restauracje, w czym towarzyszy nam Ula z Yllla co w gowie piszczy.  Podczas listopadowego wypadu postanowiłyśmy odwiedzić Central Coffee Perks w Toruniu.

Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu

Serial ,,Przyjaciele”

Serial ,,Przyjaciele” był inspiracją do powstania tego właśnie lokalu. Paczka znajomych postanowiła stworzyć pierwszy tego typu lokal w Polsce.  Serialu osobiście nie oglądałyśmy, jednak co nieco obiło nam się o nim o uszy. Nie przeszkodziło nam to jednak w odwiedzeniu tego kultowego miejsca na mapie Torunia. Byłyśmy bardzo ciekawe, jak wygląda lokal oraz czy można tam smacznie zjeść. Jeśli interesuje Was miejsce na podstawie książki zapraszamy do restauracji Mistrz i Małgorzata właśnie w grodzie Kopernika. Ceny są tam wysokie, ale jedzenie i wystrój bardzo na plus.

 Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu znajduje się na ulicy Strumykowej, tuż przy styku z ulicą Szeroką. Lokal nie jest może bardzo dobrze oznaczony, jednak jeśli wiecie, czego szukać, traficie tam bez problemu. Wewnątrz jest całkiem sporo miejsc siedzących oraz wystrój nawiązujący do serialu ,,Przyjaciele”. Postanowiłyśmy skusić się na Pleśniak z dżemem porzeczkowym, Ciasto czekoladowe z porzeczkami i migdałami, czarną herbatę oraz Tost z masłem orzechowym i migdałami. Wszystko okazało się bardzo smaczne, jednak jednocześnie dość ciężkie dla osób, które mają chory żołądek. Jeśli lubicie takie klimaty i ciasta w przystępnej cenie, Central Coffee Perks w Toruniu powinno Wam przypaść do gustu. Ze swojej strony mamy nadzieję na choć częściowe nadrobienie w przyszłości serialu ,,Przyjaciele” 🙂

Central Coffee Perks w Toruniu

Central Coffee Perks w Toruniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także