Zegarek – idealny prezent na każdą okazję. Kiedyś otrzymywało się go na Komunię i było to wielkim wydarzeniem. Jak jest teraz?

Zegarek - idealny prezent na każdą okazję

Zegarek – idealny prezent na każdą okazję

Zegarki nie są już teraz towarem tak luksusowym, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Wtedy swój pierwszy otrzymywało się na Pierwszą Komunię Świętą i było to naprawdę sporym przeżyciem. Każdy o niego dbał, starał się, by wystarczył mu na jak najdłużej. Obecnie zegarków jest bez liku. Można w nich przebierać do woli. Ceny także są bardzo różne. Prawda jest taka, że obecnie raczej nikt nie zajmuje się ich naprawą, a jedynie wciąż kupuje się nowe.

Wycieczka do Łodzi

Prawie miesiąc temu udało nam się być w Łodzi. Jest to zdecydowanie jedno z naszych ulubionych miast i w przyszłości chyba byśmy chciały tam zamieszkać. Tym razem skusiłyśmy się na spotkanie autorskim z Agnieszką Lis, Wiolą, prowadzącą Subiektywnie o książkach i kilka miejscowych atrakcji. Wtedy nie wiedziałyśmy, że funkcjonuje zegarmistrzlodz.com.pl Różnorodność zegarków naprawdę robi wrażenie. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę, jeśli znajdziecie chwilę czasu.

Prezent nie tylko komunijny

Zegarki nie są już towarem deficytowym, ani typowo komunijnym. Każdy z nas w ciągu życia nosi ich pewnie przynajmniej kilka. Z Pauliną jest ten kłopot, że jest uczulona na wszystkie podróbki, dlatego możemy stawiać tylko na złoto lub srebro. Ja z kolei swego czasu bardzo często nosiłam zegarki. Może jest więc to dobra okazja, by do tego powrócić.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl