,,Planer Twojej wymarzonej podróży” to nasz ostatni autorski projekt, który ma Was zachęcić do jeszcze bardziej świadomego planowania i podróżowania. Dacie się namówić?

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

 ,,Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach. Podróżuj z Sisters92″

 ,,Podróże po Polsce i Rosji. Podróżuj z Sisters92″

 E-booki Pojedztam.pl

,,Planer Twojej wymarzonej podróży”

,,Planer Twojej wymarzonej podróży” nie jest zbyt obszerny. Został stworzony w taki sposób, by znalazło się miejsce na nasze rady, ale także, by jego uzupełnianie nie zabierało Wam zbyt wiele czasu. Najważniejsze jednak było dla nas to, że może on być wykorzystywany przez najbliższe lata, bo po jego ,,zużyciu” można wydrukować go od nowa i zacząć podbój zupełnie innych terytoriów. Nie jest on bardzo kolorowy, żeby nie wykorzystać zbyt dużej ilości tuszu. Mimo wszystko wierzymy, że pokusicie się o jego wypełnianie i, przede wszystkim, korzystanie z niego. ,,Planer Twojej wymarzonej podróży” został stworzony dla Was przez niezawodną Kasię z Media in Motion.

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

Anna z bloga Herbata ze szklanki

Nic nie sprawia większej radości niż planowanie swoich podróży. Z tym planerem będzie to nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. Dzięki niemu odłożysz pieniądze na wakacje swojego życia i nie przeoczysz najciekawszych punktów gastronomicznych.

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

Podczas każdej podróży zwracamy uwagę na kilka niezbędnych rzeczy, dlatego też poszczególne strony planera są podzielone tematycznie. Na początek krótkie wprowadzenie. Następnie zachęcamy Was do zastanowienia się nad tym, z czego śmiało możecie zrezygnować, by odłożyć pieniądze na podróże. Później przechodzimy do miast, które chcecie odwiedzić, do Waszych bardziej konkretnych planów. Podczas podróży nie można zapomnieć o jedzeniu i dobrej książce, dlatego strony z tymi kategoriami także znalazły się w naszym planerze. Na koniec krótkie podsumowanie i zachęcenie do kontaktu. Mamy nadzieję, że z niego skorzystacie.

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

Alicja z bloga Alicja Magdalena

Aby odłożyć pieniądze na wycieczki rezygnuję najchętniej z kupowania niepotrzebnych rzeczy, np. ubrań – jeśli wiem, że mam w domu pełną szafę i kolejny ciuszek czy para butów są mi niepotrzebne, bo mam wystarczające ilości. Ostatnimi czasy kupuję również mniej książek, z tej czynności nigdy nie zrezygnuję, ale staram się wybierać po cenach promocyjnych i te na których najbardziej mi zależy. Podobnie z jedzeniem, myślę o ekonomii i staram się nie kupować śmieciowego jedzenia. Podobnie uważam, że warto się rozejrzeć po okolicy, weekendowe wypady w pobliskie miejsca są super. Dużo ludzi tego nie docenia, a szkoda. Jedzenie jest ważne, w miarę możliwości staram się mieć ze sobą termos i kanapki, a jeśli nie to chętnie uderzam do knajpek. Taką którą najbardziej polecam, bo zrobiła na mnie mega smaczne wrażenie (miejsce niedrogie, super klimat, jedzenie podawane szybko i przede wszystkim pyszne dania) to Czeska Restauracja Zdrojowa w Kudowie Zdroju – jestem tym miejscem zachwycona!

Alicja o planerze

Nie mam ulubionych gatunków książkowych, najmniej przepadam za fantasy i science fiction, ale też zdarza mi się je czytać. Nie pogardzę ani kryminałem ani lekturą podróżniczą ani obyczajówką, ani nawet literaturą dziecięcą. Moim zdaniem, taki planer to fajny pomysł – aby ułatwić i umilić sobie przygotowania do podróży. Dobrze jest mieć cele i potem je realizować, a potem skreślać z listy bądź przesuwać na następne miesiące. Jestem w trakcie tworzenia swojej rozpiski z Dolnego Śląska, gdzie mieszkam, jednak ilość cudownych miejsc, które pragnę zwiedzić jest tak ogromna, iż jestem w szoku. Ponadto okolicznych atrakcji jest coraz więcej: zarówno muzeów czy też szlaków górskich. Nie ma nic piękniejszego od wycieczek, dla mnie już samo ich planowanie to wielka przyjemność. A mając do dyspozycji planer, ustalanie podróży jeszcze bardziej umili mi czas!

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

Wychodząc Wam naprzeciw, postanowiłyśmy, że ,,Planer Twojej wymarzonej podróży” przez cały czas będzie dla Was całkowicie za darmo. Nie chcemy, by wróciły nam się koszty, które zainwestowałyśmy w jego tworzenie. Największą nagrodą będzie dla nas to, że zachęcimy Was do poznawania bliższej i dalszej okolicy. Dajcie później znać, jak Wam idzie 🙂

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

Sylwia z bloga Oczami mamy

Kiedy Paulina pierwszy raz pokazała mi zarys “Planera Twojej wymarzonej podróży” od razu wiedziałam, że to jest to! Ile razy myślami wybierałam się w podróż, ale zawsze znalazł się jakiś problem. Albo brak gotówki, albo brak poleconego miejsca. Lubimy jeździć i spędzać czas rodzinnie nie tylko w swoich czterech kątach, dlatego w przygotowanym przez dziewczyny z Pojedź tam planerze widzę ogromny potencjał, bo chcieć, to móc! Przygotowane listy są jasne i przejrzyste, niby oczywiste, ale z ręką na sercu nie zrobiłam chyba takich nigdy, a mogą być bardzo pomocne i ułatwić nie tylko planowanie, ale i samą podróż. Zresztą jeżeli coś się napisze na kartce, to już połowa sukcesu w dążeniu do spełnienia tego! Trzymam kciuki za każdego, kto sięgnie do planera wierząc, że każda wymarzona podróż jest możliwa.

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

,,Planer Twojej wymarzonej podróży”

To już koniec naszej wirtualnej podróży. Teraz czas na tę nie tylko palcem po mapie. Macie już ku temu odpowiednie narzędzie. Tylko od Was zależy, w jaki sposób z niego skorzystacie.

,,Planer Twojej wymarzonej podróży"

Zobacz także