Inowrocław to ładne miasto, choć droga z dworca na Rynek jest dość daleka 🙂 Mimo wszystko warto się tam wybrać, by podziwiać zabytki się tam znajdujące i dobrze zjeść.

Zobacz to w Inowrocławiu

Migawki z Inowrocławia

Migawki z Inowrocławia to zdjęcia miejsc, które warto zobaczyć w tej uzdrowiskowej miejscowości. Są to miejsca, które można zobaczyć nieopatrznie, spacerując uliczkami Inowrocławia.

Zobacz to w Inowrocławiu

 Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

 Królowa Jadwiga w Inowrocławiu

 Stara Apteka w Inowrocławiu

Róże, Fiołki i Aniołki

Restauracja z wieloma zasłużonymi nagrodami. Bardzo duże, smaczne, sycące porcje w niskiej cenie. Nie bez powodu lokal ma mnóstwo gości. Inowrocławianie i przyjezdni wiedzą, że można tam dobrze zjeść, nie zostawiając majątku.

Zobacz to w Inowrocławiu

Stara Apteka

We wpisie zobacz to w Inowrocławiu nie mogło zabraknąć restauracji Stara Apteka. Znajduje się niedaleko Solanek i jest naprawdę smacznym miejscem, które warto odwiedzić. Szczególnie polecamy sakiewki z warzywami i danie dla dzieci – nuggetsy z frytkami i surówką.

Zobacz to w Inowrocławiu

Muzeum Jana Kasprowicza

Muzeum Jana Kasprowicza to miejsce, które warto odwiedzić. Cena biletu może wydawać się dość wysoka, jednak warto. Do zwiedzenia mamy trzy poziomy. Nie jest to miejsce tylko ze zbiorami poety. Znajdują się także różne wystawy, które warto zobaczyć.

Zobacz to w Inowrocławiu

Solanki

Miejsce obowiązkowe dla każdego podróżnika. To właśnie tam można pooddychać uzdrowiskowym powietrzem, zwiedzić park, niedawno otwartą Palmiarnię, ogrody papieskie i zapachów. Można tam z powodzeniem spędzić kilka godzin.

Zobacz to w Inowrocławiu

Zobacz także