Zapiekarnia w Bydgoszczy znajduje się w budynku dworca Bydgoszcz Główna na tym samym poziomie co kasy, niedaleko toalet. Wracając z kursu przewodnikowskiego w Tucholi postanowiłyśmy sprawdzić, czy serwują coś smacznego.

 Restauracja grecka Pireus w Bydgoszczy

 Strefa w Bydgoszczy

 Kawiarnia Kogel Mogel w Bydgoszczy

Zapiekarnia w Bydgoszczy

Być może pamiętacie, jak prawie rok temu polecałyśmy Wam Przepis Bistro w Bydgoszczy, jako miejsce, gdzie można smacznie zjeść, nie mając zbyt dużo czasu. Lokal znajduje się blisko Dworca. Tymczasem korzystając z okazji i ok. godziny czasu na przesiadkę, zawędrowałyśmy do Zapiekarni. Szczerze mówiąc, same nie wiedziałyśmy, czego się spodziewać. Byłyśmy jednak nieco głodne, dlatego z dość szerokiego asortymentu skusiłyśmy się na dużą zapiekankę z kozim serem oraz żurawiną. Trzeba przyznać, że na zamówienie nie musiałyśmy czekać zbyt długo. W czasie naszego pobytu tam znalazło się kilku śmiałków, którzy także postanowili wstąpić na zapiekanki. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić, kiedy miejsce powstało, gdyż zapytana o to sprzedawczyni nie potrafiła udzielić nam na to pytanie odpowiedzi.

Smaczne przekąski w przystępnych cenach

Początkowo wydawało nam się, że cena jest stosunkowo wysoka do jakości serwowanych dań. Zapiekarnia w Bydgoszczy stała się miejscem naszego podwieczorku na końcu marca i biorąc pod uwagę wrażenia po 2 miesiącach musimy przyznać, że zapiekanki były naprawdę smaczne. Lokal jest stosunkowo mały, jednak nie stanęło to na przeszkodzie, aby przygotować kilka miejsc siedzących. Zapiekarnia w Bydgoszczy ma kilka lokalizacji – min. na alei Jagiellonów, czy ulicy Jatki. Patrząc na opinie na ich profilu na Facebooku jedni są zadowoleni, inni już nieco mniej. Być może dużo zależy od dnia oraz tego, kto z obsługi akurat ma zmianę.

A może by tak udać się piętro wyżej na burgera?

W kwietniu zaś korzystając z możliwości zdobycia uprawnień wychowawcy kolonijnego ponownie zawitałyśmy do Bydgoszczy. To miasto ma wiele uroku, same studiowałyśmy tam 3 lata, a wciąż odkrywamy nowe miejsce. Przy okazji spotkania tym razem wybrałyśmy się do lokalu znajdującego się piętro nad kasami, zaraz po wejściu drzwiami głównymi w narożniku. W swojej ofercie mają kanapki, naleśniki, burgery. Nie licząc na wiele w takich miejscach Martyna zdecydowała się na jabłecznik, który już nieco odleżał, jak to zwykle bywa. Ja natomiast zjadłam przepysznego burgera wegetariańskiego z sojowym kotletem, którego wyjątkowy smak wspominam do dzisiaj. Jak widać, Zapiekarnia w Bydgoszczy zaraz obok Przepisu Bistro oraz wspomnianego lokalu śmiało może ubiegać się o klientów, którzy chcą szybko i smacznie zjeść.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także