Zadbaj o rozwój osobisty. Nie samą pracą człowiek żyje, o czym z pewnością będziesz miał okazję niejednokrotnie się przekonać.

Zadbaj o rozwój osobisty

 Jak zorganizować sobie pracę, by mieć wolne popołudnia?

 6 powodów, dla których warto mieć rolety rzymskie w biurze

 Praca a życie osobiste

Nie samą pracą człowiek żyje

Mając własną działalność gospodarczą, a obecnie nawet dwie – po jednej każda, a co!, często łapiemy się na tym, ze mogłybyśmy pracy poświęcać o wiele więcej czasu. Nie oznacza to, że już teraz tego nie robimy. Z racji prowadzenia różnych odrośli, mamy naprawdę nienormowane godziny pracy. Dodatkowo nadal mamy mały problem z asertywnością, w rezultacie czego pracujemy o naprawdę różnych porach. Czasem jesteśmy już tak padnięte, że ledwo dajemy radę. Nie licząc tego, cieszymy się, że po prostu mogłyśmy komuś pomóc. Jednak nasze życie nie składa się tylko z pracy, ale także zadbaj o rozwój osobisty.

Zadbaj o rozwój osobisty

No właśnie. Kiedy ostatnio pomyślałeś o tym, by choć trochę się rozwinąć, doszkolić? Nie, nie mamy na myśli kolejnego szkolenia, na które wysłał Cię szef. Chodzi nam raczej o kurs, artykuł, który przeczytałeś po to, by się nim zainspirować, rozwinąć w sensie duchowym, a nie tylko materialnym. Często łapiemy się na tym, że mogłybyśmy robić więcej, szybciej, jednak nie to jest najważniejsze. Od stycznia działamy może nawet więcej niż w poprzednich miesiącach. Mamy jednak duchowy spokój, że ze wszystkim zdążymy, nie robimy nic na akord. Zresztą, wcześniej też jakoś specjalnie tego nie robiłyśmy.

Kursy, szkolenia – to coś dla nas!

W tym roku postanowiłyśmy postawić na kursy, szkolenia, które rozwiną nas, a nie tylko ulepszą naszą pracę. W planach był opiekun wycieczek, animator czasu wolnego. Przyszedł także czas na animatora sportu i rekreacji. W oko wpadł nam planowany już od kilku lat kurs Lider +. Część z tych rzeczy udało nam się zrealizować, inne jeszcze przed nami. Końcówka poprzedniego roku to był powrót do szkoleń Jasona Hunta typowo o blogowaniu, które także wiele nam dały. A jakie szkolenie tylko dla siebie Ty odbyłeś w ostatnim czasie? Udziel sobie szczerej odpowiedzi.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także