Seria z fasonem wydawana przez Wydawnictwo Literackie nie jest już chyba dla nikogo nowością. Jest to ,,dobrze skrojona literatura kobieca” – tak, to bardzo dobrze charakteryzuje te pozycje. Jak dotąd na rynku pojawiły się trzy pozycje, jednak to najnowsza z nich ,,Zaczaruj mnie” przykuła mój wzrok fenomenalnym spotem reklamowym.

,,Zaczaruj mnie" Karolina Frankowska

 ,,We dwoje” Nicholas Sparks

 Czy opłaca się zainwestować w Legimi?

 ,,Biuro przesyłek niedoręczonych” Natasza Socha

,,Prawo Agaty” i scenarzystka

Zacznę od tego, że powieść została napisana przez Karolinę Frankowską, pomysłodawczynię między innymi ,,Prawa Agaty”, którego jeszcze nie oglądałam szczerze mówiąc, ale jeżeli jest choć w połowie tak dobre, jak najnowsze dzieło to z wielką przyjemnością obejrzę wszystkie odcinki. Po ,,Jajku z niespodzianką” i ,,Zabłądziłam” domyślałam się, że to będzie coś niesamowitego. Pozycja, która nie da łatwo o sobie zapomnieć.

,,Zaczaruj mnie” Karolina Frankowska

Przyznajcie się, któż z nas nie marzył o przyjaźni. Ale takiej prawdziwej, nieudawanej na potrzeby chwili. Zosia, Kaśka i Bartek z pewnością wiedzieli o niej wiele. Dziewczyny znały się od podstawówki, a Bartek dołączył do ich teamu gdzieś po drodze, jednak to nie było istotne, bo gotowi byli dla siebie zrobić wszystko. Dlatego też, gdy życie każdego z nich układało się nie tak, jak powinno postanowili zakopać ,,sekrety” w parku. Legenda głosiła, że gdy się to uczyni wówczas wszystkie marzenia się spełnią. Tylko nie można nikomu o tym mówić. Nawet panom policjantom?


Piękna opowieść o przyjaźni

Książka zauroczyła mnie już od pierwszych stron. Wcześniej obejrzałam wszystkie spoty dotyczące pozycji, więc zapoznając się z nią miałam wrażenie, jakbym oglądała film. Albo serial, który nawiasem mówiąc jest w planach do zrealizowania. Bardzo bym się cieszyla, gdyby plan się powiódł. Widziałam Zosię, którą zagrała Anna Kaczmarczyk, Kaśkę – Malwinę Turek oraz Bartka – Macieja Radla. Muszę przyznać, że jest to bardzo dobrze przemyślana opowieść, czemu nie ma się co dziwić. Przecież bez niczego ,,Prawo Agaty” nie odniosłoby takiego sukcesu.

Niezwykle trudno się od niej oderwać

,,Zaczaruj mnie” czyta się bardzo szybko i trudno się od niej oderwać. Ja 320 stron przeczytałam za jednym zamachem, nie mogąc się doczekać zakończenia (bynajmniej nie dlatego, że pozycja była nudna). Jest to przepiękna opowieść o przyjaźni, która jak wiadomo nie ma jednego oblicza. Nie raz i nie dwa przyjaciołom przyjdzie stawić czoła kłopotom, odczytać symptomy miłości, a przede wszystkim wspierać się, gdy przyjdzie taka potrzeba. Pozycja Karoliny Frankowskiej jest lekturą obowiązkową na wakacje.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także