Na wyjeździe, tak, jak w domu, coś trzeba jest. Mamy do wyboru co najmniej cztery możliwości. Postaramy się pokrótce omówić każdą z nich. A Wy z której korzystacie? Wyżywienie na wyjeździe to wcale nie taka prosta sprawa.

Wyżywienie na wyjeździe

 Migawki z Wałbrzycha

 Oszczędzaj czas w kolejkach

 Pamiętaj o wodzie

Wyżywienie na wyjeździe – 4 opcje

Restauracje – jest to bardzo wygodna opcja i przyznamy szczerze, że gdy jedziemy same to często z niej korzystamy. Jest to jednak dość drogie rozwiązanie, choć wszystko zależy też od tego, gdzie i przez ile dni będziemy się stołować. Zawsze można też skorzystać z ofert lunchowych, które oferuje coraz więcej lokali.

Słoiki – jest to dobry sposób w chwili, gdy mamy mikrofalówkę, kuchenkę gazową lub po prostu przenośny palnik. Czasem na wyposażeniu miejsca pobytu jes kuchnia lub coś, na czym można podgrzać jedzenie. Trzeba też pamiętać o tym, że przydatna będzie nam lodówka, choć jest to już raczej standardem w tego typu miejscach.

Dania z paczki – tanie, dość pożywne, z dużą ilością chemii i tzw. śmieciowe jedzenie. W ostateczności można się czymś takim posilić. Kiedyś dość często to jadłyśmy, obecnie za tym nie przepadamy. Jest to już ostateczność, gdy naprawdę nie ma żadnej innej opcji.

Gotowanie na miejscu – chyba nigdy nie praktykowałyśmy. Jest to czasochłonne, dość drogie i potrzeba dużo sprzętów. Chyba że jesteśmy na wczasach u rodziny, możemy skusić się na tę ewentualność. Jest to jednak dość rzadka opcja. Nie znamy osób, które by ją praktykowały.

Wyżywienie na wyjeździe

Wyżywienie na wyjeździe to wcale nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Trzeba się nieźle natrudzić, by zrobić, odgrzać, czy kupić smaczne, sycące danie w dobrej cenie. Wierzymy jednak, że jesteście zaprawieni w bojach i nie sprawi Wam to wielkich trudności.Niemniej, trzymamy za Was kciuki i trzymamy kciuki byście także na wyjazdach jedli smacznie, zdrowo i pożywnie. Same staramy się tak czynić, lecz wiadomo, że nie zawsze nam wychodzi, nad czym szczerze ubolewamy.

Zobacz także