Osoby, które dużo podróżują jednocześnie muszą poświęcić jego część na podróże. Jak sprawić, by nie był to okres stracony? Wykorzystuj czas podróży. Poniżej kilka porad, jak to zrobić.

Wykorzystuj czas podróży jak najlepiej

 Migawki z Lublina

 Biuro turystyczne Śnieżka w Karpaczu

 Co warto zobaczyć w Celejowie?

Wykorzystuj czas podróży

Co można robić w podróży ( pociągu, autobusie, samochodzie), na co zawsze brakuje nam czasu?

  1. Czytać książkę. Jeśli ktoś sporo musi jeździć liczba przeczytanych powieści wzrasta, gdy robimy to także w środkach transportu. Ja bardzo lubię zapoznawać się z nową publikacją także dlatego, że czas szybciej leci i ani się obejrzę, a już jestem na miejscu. Oczywiście mówimy tutaj o książkach, które wciągają nas od pierwszej strony 🙂
  2. Zadzwonić do bliskich, dowiedzieć się co nowego u nich, odpowiedzieć na SMS-y lub też wysłać kilka. Z telefonu korzystam bardzo rzadko, więc przyznam szczerze, że prawie nigdy go nie noszę. Telefon do kuriera w większości przypadków podajemy Pauliny, bo mam pewność, że ja swojego i tak nie odbiorę. Nie pisze nikt do mnie setek wiadomości, więc nie muszę się tym kłopotać. Jeśli jednak ktoś z Was ma dużo komórkowych znajomych warto ten czas wykorzystać na zaległe rozmowy.

Co jeszcze można robić w podróży?

  1. Sprawdzić, co nowego w świecie, jeśli mamy dostęp do Internetu. Jest to czas by ogarnąć Facebooka i inne portale społecznościowe. Możemy sprawdzić, co nowego wydarzyło się u naszych znajomych, kto do nas napisał. Tutaj mam to samo, co w punkcie wyżej – nikt do mnie nie pisze, więc nie tracę na to czasu 🙂
  2. Porozmawiać z towarzyszem podroży. Zawsze istnieje jakaś szansa, że spotkamy gdzieś swojego znajomego, z którym się dawno nie widzieliśmy. Dość długi czas podróży można spędzić na miłej pogawędce.
  3. Czas podróży możecie wykorzystać na co tylko chcecie. Ja robię powyższe rzeczy, jednak wy z pewnością macie także swoje typy, czyli mój punkt 5. Można także słuchać muzyki, rozwiązywać krzyżówki, sudoku, grać w gry na telefonie i wiele, wiele innych. Jest taka różnorodność, że każdy może robić to co lubi i na co ma w danej chwili ochotę.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także