Dziś nieszablonowo. Każdy turysta marzy o dobrym plecaku, kompasie i wygodnych butach – to już wiecie. Czy zdajecie sobie jednak sprawę z tego, co jeszcze jest mu potrzebne, aby zaliczyć dany wyjazd do udanych?

Wishlista podróżnika

 

 Gdańsk w jeden dzień

 Łódzki misz-masz

 Co warto zobaczyć w Grudziądzu?

Wishlista podróżnika – tylko u nas, o czym marzy każdy turysta

 MOTYWACJA – na pewno nie jesteśmy wyjątkiem – zanim się zbierzemy, co najmniej kilka razy przez naszą głowę przemknie myśl: Ale po co? Nie chce mi się. Co ciekawe, jak już wstaniemy, jesteśmy w pociągu, docieramy do punktu docelowego nagle włącza nam się tryb: To już. Zaraz zobaczymy to, to i tamto. Nie pozwól, aby brak sił, czy, przede wszystkim, chęci zniweczył jeden z Twoich wyjazdów. Nie warto.

 ZGRANA EKIPA – takich trzech, jak my dwie, to nie ma ani jednego. A na poważnie, same wiemy, że samemu często trudno jest się zmobilizować, bo po co, a na co, lepiej posiedzę w domu. Wypad w gronie znajomych od razu podnosi rangę podróży i sprawia, że nie możemy się już wycofać, bo np. mamy zarezerwowane miejsca noclegowe, czy zaplanowany wyjazd pełnym samochodem. Poza tym, wyjazd w grupie zawsze jest ekscytujący!

Co jeszcze?

 SAME INTERESUJĄCE MIEJSCA – zawsze przed wyjazdem lubimy sprawdzić, co inni polecają w danym mieście i na tej podstawie często układamy plan wycieczki. Jak to jednak bywa, nie wszystkie atrakcje są na tyle interesujące, abyśmy były zadowolone z ich wyboru. A o czym marzy każdy podróżnik? Żeby zobaczyć jak najwięcej interesujących obiektów, w możliwie krótkim czasie (bez przesady) i za niewielkie pieniądze.

 DOBRA POGODA – teoretycznie nie mamy na nią wpływu, bo kupując bilety wcześniej nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy akurat tego dnia nie spadnie rzęsisty deszcz. Nie ma nic gorszego, niż np. przygotowanie się na piesze wędrówki, a rano albo na trasie okazuje się, że słońce gdzieś się schowało, a my nie mamy kurtki przeciwdeszczowej.

 CZAS I PIENIĄDZE (w mniejszym stopniu) – wiadomo, czas zawsze się znajdzie, a pieniądze, jeśli się chce, jest się w stanie zaoszczędzić. Poza tym, nikt nie wymaga od razu, abyście jechali do 5* kurortu, do pokoi ze wspólną łazienką też Was nie namawiamy, ale często w rozsądnej cenie idzie znaleźć naprawdę fajne lokum, które znajduje się w strategicznym punkcie miasta.

Tak wygląda nasza wishlista podróżnika. Co Wy byście do niej dopisali? Pamiętajcie, że musi być niestandardowo 😉

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także