Wioska Smerfów w Kłecku to obchody z okazji Dnia Dziecka, w których można było wziąć udział 4 czerwca w Kłecku, k. Gniezna.

Wioska Smerfów w Kłecku

 Rynek w Kłecku

 Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie

 Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku miała miejsce wczoraj z okazji obchodów Dnia Dziecka. Impreza zaczynała się o 15.00. i uczestniczyło w niej na pewno kilkaset osób. Jesteśmy zadowolone z tego, że na miejscu byłyśmy pół godziny wcześniej, bo przynajmniej było gdzie usiąść. Wybierając się na te obchody, wiedziałyśmy, że będzie kilka atrakcji, ale nie spodziewałyśmy się, że program będzie aż tak różnorodny. Za darmo można było skosztować smerfową galaretkę, a dodatkowo kupić watę cukrową, lody, gofry i różne mniej i bardziej potrzebne zabawki. Odbywało się także malowanie buziek dzieci na niebiesko, by jeszcze bardziej mogły upodobnić się do Smerfów. Przez cały czas w tle leciała także Smerfna muzyka. Można było zauważyć, że organizatorzy włożyli wiele trudu w przygotowanie tej imprezy.

Konkurs na wypiek, przebranie i rysunkowy

W czasie imprezy odbywał się konkurs na najładniejszy smerfny wypiek. Poniżej możecie zobaczyć niektóre prace konkursowe. Wszystkie prezentowały się naprawdę świetnie, a dodatkowo były bardzo smaczne. Odbył się także konkurs na najładniejsze przebranie. Niektóre dzieci wyglądały jak z bajki! Miał miejsce także konkurs rusynkowy, w którym brały udział dzieci, ale także np. całe grupy ze żłobka. Niektóre prace były naprawdę zachwycające! Odbyła się także parada ulicami miasta, a chętne dzieci mogły otrzymać smerfowe czapeczki.

Bardzo fajnie zorganizowany Dzień Dziecka

Wioska Smerfów w Kłecku udowadnia, że Dzień Dziecka wcale nie musi być nudny i oklepany. Jeżeli ktoś ma pomysł i, co najważniejsze, chęci do pracy, może wyjść z tego naprawdę fajna impreza. Tak naprawdę największą rolę odgrywa motyw przewodni i konkursy, które mogą zaangażować młodych uczestników. Nagrody są fajnym dodatkiem, ale nie muszą być kluczowym elementem spotkania. A jakie ciekawe imprezy z okazji Dnia Dziecka odbywały się w Waszej okolicy? Braliście w jakiejś udział?

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku

Wioska Smerfów w Kłecku

Poprzedni artykuł

Interaktywne muzea w Polsce

Następny artykuł

Eksperymentarium w Chojnicach

Zobacz także