,,We dwoje” Nicholas Sparks – najnowsza powieść pisarza zachwyca, wzrusza, ukazuje jak ulotne potrafi być życie. Cieszmy się każdą chwilą spędzoną razem.

,,We dwoje" Nicholas Sparks

 ,,Wybór” Nicholas Sparks

 ,,Na zakręcie” Nicholas Sparks

 ,,Najdłuższa podróż” Nicholas Sparks

,,We dwoje” Nicholas Sparks

Być może są z nami osoby, które czytają nas od dłuższego czasu i pamiętają, gdy w momencie wydawania serii kioskowej z powieściami autora, podjęłam wyzwanie przeczytania wszystkich powieści jego autorstwa. Dzielnie w nim trwałam, ale zostało mi kilka publikacji, za które do dziś nie potrafię się zabrać. Co więc się stało, że wróciłam do książek mistrza? Na polskim rynku pojawiało się ,,We dwoje” Nicholasa Sparska, a niebawem sam autor pojawi się w Polsce. O czym jest najnowszy bestseller? Russel Green od początku wiedział, że będzie chciał mieć żonę, dzieci. Nie wierzył własnemu szczęściu, gdy okazało się, że piękna Vivian zgodziła się za niego wyjść, a niedługo później zostali rodzicami uroczej London. Kobieta podjęła decyzję o zostaniu z córeczką w domu, tymczasem ojciec-żywiciel rodziny po niekomfortowej atmosferze w pracy podjął decyzję o założeniu własnej działalności. Można powiedzieć, że był to początek końca tej rodziny. Dlaczego?

Doceniajmy każdy dzień

Często zadajemy sobie pytanie – dlaczego ja? Jak to się mogło stać? Dlaczego akurat ich spotkało takie nieszczęście? Nic nie zapowiadało tragedii. Normalna rodzina, żyjąca na przyzwoitym poziomie, zapewne byłby wyższy, gdyby Vivian obsesyjnie nie wykupywała większości asortymentu sklepów, ale życie toczyło się swoim rytmem. Każdy z nas ma w życiu swoje plany, marzenia. Vivian spełniała się jako matka, Russell natomiast postanowił sprawdzić się jako swój własny szef.

Jak możemy się domyślać, początki nigdy nie są łatwe. Nicholas Sparks pokazuje nam, jak opieka nad dzieckiem może łączyć, a jednocześnie dzielić rodziców, którzy z czasem mogą traktować żywego człowieka jako kartę przetargową w swoich kłótniach. Pisarz po raz kolejny porusza czułe struny, wodzi czytelnika za nos, bawi się w psychologa, sędziego, jest mediatorem. To o wiele dojrzalsza powieść autora, niż te, z którymi miałam okazję zapoznać się wcześniej. Choć porusza, robi to w sposób dogłębny. To w 100% przemyślana historia, której zakończenie dotknie niejednego z nas.


Nicholas Sparks w Polsce

Wielu fanów twórczości pisarza ucieszy z pewnością fakt, że będą mogli zdobyć autograf swojego ulubionego autora. ,,We dwoje” Nicholas Sparks będzie świetnym wstępem do przygody z twórczością Amerykanina, który odwiedzi Polskę już za kilkanaście dni! Będzie można spotkać go w piątek, 27 października od godz. 15.30. na Targach Książki w Krakowie oraz w sobotę, 28 października w Warszawie w CH Arkadia na scenie przed Empikiem. Całość rozpocznie się o godz. 12.00. Szczerze mówiąc, dla nas to nieco za daleka podróż, ale może Wy mieszkacie niedaleko i zdecydujecie się na taką możliwość? Koniecznie dajcie znać. Nie zapomnijcie nabyć ,,We dwoje”. To przepiękna historia o miłości rodzica do dziecka, która nie powinna być niczym unikatowym.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także