Uwielbiamy spanie w drewnianych domkach. Mogłybyśmy tak spędzać wakacje. Niesamowicie relaksuje nas otoczenie drewna i przyrody, coś pięknego!

Uwielbiamy spanie w drewnianych domkach

 Nie śpij w jednym miejscu

 Hotel rezerwuj wcześniej

 Hotel – cena czy komfort?

Otoczenie lasu i…my

Od kiedy tylko pamiętamy, bardzo często lubiłyśmy spać w drewnianych domkach – czy to w pobliskiej miejscowości, czy nad morzem. Uwielbiamy otoczenie lasu, cień drzew, ciszę, która w tym wszystkim panuje, chwile, w których można na spokojnie pomyśleć. Las działa na nas niezwykle kojąco, dlatego bardzo chętnie spędzamy wakacje w niemalże leśnej głuszy z dostępem do prądu i sanitariatów. O ile bez laptopa możemy się nieco obejść, o tyle komórka jako tako przez niemalże cały czas jest nam niezbędna.

Uwielbiamy spanie w drewnianych domkach

Uwielbiamy spanie w drewnianych domkach. W różnych miejscach mieszczą one inną ilość osób. Najbardziej podobają nam się takie ze spadzistymi dachami. Naprawdę można się cofnąć o x lat i na nowo przeżywać chwile nastoletnich lat. Miasto ma to do siebie, że cały czas jest głośno, zgiełk, gwar, słychać sąsiadów za ścianą. W takim drewnianym domku jesteśmy tylko my, otoczenie przyrody i być może mnóstwo komarów i innych owadów, które marzą tylko o tym, by nas podgryźć. Nie ma się jednak czym zrażać, bowiem piękno przyrody rekompensuje nam wszelkie niedogodności.Booking.com

Znajdzie się też miejsce na klimatyczne ognisko

Bardzo często zdarza się, że na terenie takiego ośrodka jest też co najmniej jedno miejsce na ognisko. Za kiełbaskami nie przepadamy, jednak klimat ognia wyzwala w nas niesamowity czar. Jest wtedy bardzo nastrojowo, klimatycznie, pięknie. Wiadomo, że co za dużo to nie zdrowo, jednak od czasu do czasu można skorzystać z uroku ogniska na tle lasu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego przeżyć, warto to nadrobić, gdyż wrażenia są naprawdę niesamowite. Znajomi, czas piosenek, nikt nie zwraca uwagi na to, że nieco się fałszuje, ciepło bijące z ogniska. Nie dajcie się prosić.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także