Uwielbiamy rejsy statkiem! Z wodnej perspektywy miasto staje się jeszcze ładniejsze. Dasz sobie szansę na ogląd i poznanie historii miasta tym sposobem?

Uwielbiamy rejsy statkiem!

 Rejs statkiem Wanda i Wiking w Toruniu

 Rejs statkiem po Jeziorze Biskupińskim

 Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu

Rejsy statkiem po morzu

Rejsy statkiem po morzu jakoś za bardzo nie należały do naszych ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu. Zazwyczaj brałyśmy udział w takich wypadach, w trakcie których nic się nie działo, strasznie kołysało i jedyne co można było robić to oglądanie widoków za burtą. Nie jesteśmy wielkimi entuzjastkami wielkiej wody, choć morze od urodzenia odwiedzamy prawie każdego roku. Nie zmienia to faktu, że o wiele bardziej wolimy poruszać się po lądzie, chyba że…

Zwiedzanie miasta z wodnej perspektywy

… istnieje możliwość podziwiania danej miejscowości z wodnej perspektywy. Takie rejsy odbywają się po rzekach lub jeziorach, trwają zazwyczaj niecałą godzinkę. Wiele zależy od danego miasta, ale bardzo często trafia się, że albo kapitan statku, albo lektor opowiada nam historię danej mieściny i jej historię. Warto o to dopytać przed wykupieniem biletu, gdyż z całą pewnością są różne opcje. My wybieramy tę, dzięki której możemy połączyć przyjemne z pożytecznym – podziwianie miasta z poznawaniem jego historii.

Uwielbiamy rejsy statkiem!

Rejsy statkiem sprawiają nam niesamowitą przyjemność. Niebywale można się wtedy odprężyć, odpocząć sobie, w spokoju posiedzieć i posłuchać tego, co ma nam do powiedzenia kapitan. Podczas naszego pobytu w Kaliningradzie udało nam się wziąć udział w rejsie po Wiosce Rybackiej. Było to naprawdę niesamowite przeżycie, które z sentymentem wspominamy po dziś dzień. Uwielbiamy rejsy statkiem! Jest to jedna z lepszych form spędzania wolnego czasu połączona z jednoczesnym zwiedzaniem. Nie ma więc się czemu dziwić, że gdy tylko mamy taką możliwość korzystamy z niej bez liku.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także