Uwiecznij na lodówce to co najważniejsze. W końcu to takie miejsce, do którego zaglądamy kilka razy dziennie 🙂 Magnesy będą więc odpowiednie.

Uwiecznij na lodówce to co najważniejsze

 Długopisy wizytówką firmy

 18 prezentów na 18 urodziny podróżnika

 Personalizowane gadżety – pamiątka na lata

Magnesy od fotobum.pl

Jakiś czas temu zamówiłyśmy sobie na lodówkę duży magnes ze zdjęciem dotyczącym harcerstwa. Okazało się, że i nasi ,,Odkrywcy” bardzo lubią dostawać takie prezenty i niedługo harcówkowy grzejnik będzie musiał doczekać się brata bliźniaka, bo kolejne, mniejsze i większe, magnesy po prostu się nie zmieszczą. Bardzo ucieszyłyśmy się, gdy okazało się, że u Sylwii z Oczami Mamy trwała ,,akcja” dotycząca zamówienia magnesów przez określoną liczbę osób, a jedynym kosztem, jaki należało ponieść było opłacenie wysyłki. Czym prędzej przejrzałyśmy komputerowe foldery i wybrałyśmy widoki, zdjęcia, miejsca, ludzi, którzy miło nam się kojarzą. Nic więc dziwnego, że teraz przechodząc koło drzwi, na naszych twarzach gości uśmiech.

Uwiecznij na lodówce to co najważniejsze

Lodówka zazwyczaj znajduje się w strategicznym miejscu naszego lokum. Nie może być do niej za daleko, powinna być cały czas pełna i najlepiej wypełniona produktami, na które akurat w danej chwili mamy ochotę. Nie oszukujmy się jednak, to miejsce, do którego często zaglądamy, a to dobry powód, by na niej znalazły się urywki z naszego życia, czy ważnych momentów żywota naszych bliskich. Uwiecznij na lodówce to co najważniejsze. Z pewnością magnesy będą tego doskonałym przykładem.

Bardzo fajna, stosunkowo tania pamiątka na lata

Wydaje mi się, że o ile kiedyś na czasie było wywoływanie zdjęć, teraz zamienione w robienie fotoksiążek, o tyle teraz, w dobie rosnącej popularności mediów społecznościowych, a szczególnie Instagramu, magnesy z urywków naszego życia będą bardzo pożądane. Sam proces zamawiania także nie jest skomplikowany – wybieramy zdjęcia, wgrywamy, zmieniamy kadr, zamawiamy i gotowe. Za polecenie firmy na Fb przysługuje 2-złotowa zniżka za całe zamówienie. Uwiecznij na lodówce to co najważniejsze. Ciesz się chwilą i wspominaj najważniejsze wydarzenia z życia swojego i swoich bliskich. Tak jak my!

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także