,,Umorzenie” Remigiusz Mróz. Dziewiąty tom serii z Chyłką. Czy w końcu w tej części coś stanie się jasne? Co będzie dalej z główną bohaterką?

,,Umorzenie" Remigiusz Mróz

,,Nieodgadniona” Remigiusz Mróz

Fenomen Remigiusza Mroza

,,Kontratyp” Remigiusz Mróz

Twórczość Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz zadebiutował kilka lat temu cyklem ,,Parabellum”, choć pierwszą powieścią, jaką napisał był kryminał w zagranicznym stylu. Mowa o ,,Wieży milczenia”, która całkiem niedawno doczekała się także wznowienia. Młody pisarz na już wydanych ponad 30 książek, a ile jeszcze czeka w szufladzie na wydanie? To wie tylko on. Niemniej, bardzo cieszy mnie fakt, że kilka razy w roku są wydawane jego nowe powieści. W ostatnim czasie także Paulina wciągnęła się w serię z Chyłką i teraz wspólnie wyczekujemy następnych tomów.

,,Umorzenie” Remigiusz Mróz

Jednego Joannie Chyłce nie można odmówić. Z całą pewnością nie bierze z góry przegranych spraw, a ta związana z zamordowaniem żony i dzieci przez jej klienta właśnie na taką się zapowiadała. Być może interesant jest tutaj za dużym słowem. Joanna sama postanowiła, że będzie go bronić, co nie bardzo podobało się innym partnerom kancelarii. W związku z Zordonem znów coś zaczyna zgrzytać, ale jaki jest powód takiej decyzji, wie tylko Chyłka. Czy petent prawniczki faktycznie jest niewinny?

Bohaterka z innej powieści

Niektórzy pisarze bardzo lubią, by postacie z innych publikacji, przenikały do innych powieści. Tym razem Remigiusz Mróz także pokusił się o taki krok. W rezultacie tego w ,,Umorzeniu” dość sporą rolę odegrała postać znana nam z innej samodzielnej powieści autora. Nie ukrywam, że przyjemnie było mi czytać wątek z nią związany. W tym tomie jak zwykle Chyłka nie oszczędza Zordona, stwarzając wciąż okazje do docinków. Czy między aplikantem i jego patronką w końcu dojdzie do jasnego postawienia sprawy? Tego musicie dowiedzieć się sami. My już z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego tomu 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także