Torby, koperty z nadrukiem to nie pierwszyzna. Tego typu gadżety stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne. Zaprezentuj na nich swoje logo.

Torby, koperty z nadrukiem

 Hybrydy w domu

 A może ściany z mchu w biurze?

 Prezenty ze zdjęciem

Gadżety z logo firmy

Od zawsze niesamowicie fascynowałyśmy się wszelkiego rodzaju gadżetami z logo naszej firmy, czy też logo naszej drużyny harcerskiej. Wychodziłyśmy z założenia, że spersonalizowane prezenty dają o wiele większą radość niż kupione hurtowo w sklepie. Nie ma więc się czemu dziwić, że bardzo szybko zaopatrzyłyśmy się w spersonalizowane długopisy, lubimy też kupować różne gadżety z logo firmy, którą reprezentujemy. Niby nic, ale jednak cieszy. Zawsze przyjemniej jest dostać coś w gratisie, niż musieć dopłacać do interesu. Mała rzecz, a daje sporą radość.

Torby, koperty z nadrukiem

Jak już wspomniałyśmy, najbardziej przy logo firmy cieszyły nas długopisy. Dla harcerzy kupowałyśmy bluzy, koszulki, kubki, przypinki. Nasza księgowa ma spersonalizowane teczki na dokumenty i to właśnie między innymi o nich chciałyśmy Wam opowiedzieć. Ostatnio podczas przeglądania strony http://ecobagnetwork.eu/ natrafiłyśmy właśnie na takie gadżety – teczki z nadrukiem, logo firmy. W naszym przypadku to na pewno kwestia do przemyślenia. Bardzo podobają nam się także koperty z nadrukiem – warto rozważyć tę opcję, jeśli chcecie, by Wasza marka była rozpoznawalna w szerszym świecie.

Czy to aby nie przesada?

Naszym zdaniem, obnoszenie się ze swoją działalnością, logo firmy, wizytówkami, ulotkami, czy nawet długopisami jest jak najbardziej w cenie. W końcu najlepsza reklama przekazywana jest z ust do ust, jednak żeby taką mieć, trzeba najpierw w świecie zaistnieć. Pomóc mogą nam w tym z całą pewnością spersonalizowane gadżety – teczki, długopisy, koperty, torebki na prezenty. Wszystko zależy od potrzeb danego przedsiębiorcy. Lepiej afiszować się ze swoją firmą niż siedzieć cicho i czekać na klienta, który może chciałby skorzystać z naszych usług, ale kompletnie nas nie kojarzy.

* zdjęcie pochodzi ze strony

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także