,,Testament” Remigiusz Mróz to już siódmy tom prawniczych kryminałów. Co tym razem przygotował autor dla Chyłki i Zordona? Z jaką sprawą będą musieli się zmierzyć?

,,Testament" Remigiusz Mróz

 ,,Kasacja” Remigiusz Mróz

 ,,Zaginięcie” Remigiusz Mróz

 ,,Rewizja” Remigiusz Mróz

Siódmy tom prawniczego cyklu

Gdy na rynku pojawiała się ,,Kasacja”, czyli pierwsza część prawniczego cyklu z Chyłką i Zordonem w rolach głównych, nie przypuszczałam, że tak szybko doczekam się siódmego tomu. Nie spodziewałam się w ogóle, że ta seria będzie aż tak obszerna, a to jeszcze nie koniec. Każda książka to oddzielna sprawa kryminalno-prawnicza, choć bohaterowie z poprzednich tomów przewijają się w kolejnych. Relacje Joanny i Kordiana toczą się jednak przez wszystkie części, więc warto czytać je w kolejności wydawania.

,,Testament” Remigiusz Mróz

Ginekolog słynął z tego, że nie był zbyt uprzejmy dla pacjentek, jednak i tak mimo to cieszył się dobrą renomą, gdyż był fachowcem w swojej dziedzinie. Jedna z pacjentem zapisała mu w testamencie swój spadek ze sobą jako trupem w roli głównej. Obrony miała podjąć się Chyłka, jednak Joanna miała na ten czas pilniejsze plany. Musiała zrobić wszystko, by wyciągnąć Kordiana zza krat. Czy ginekolog miał okazać się w tym względzie pomocny?


Co dalej?

Książka, jak to zwykle bywa, jest bardzo obszerna i nie sposób się od niej oderwać. Akcja nie jest może zbyt szybka, jednak nie mogłam doczekać się rozwiązania kolejnej prawniczej sprawy. W relacjach Chyłki i Kordiana także zaczyna się coś dziać, jednak zakończenie pozostawia wiele do życzenia w kwestii ich dalszych relacji. Jakie będą ich stosunki w tomie ósmym? Jestem tego bardzo ciekawa. ,,Testament” Remigiusz Mróz to pozycja, którą można przeczytać w ramach relaksu. Jest to jedna z moich ulubionych kryminalnych serii, dlatego tak szybkie wydawanie kolejnych tomów jest mi bardzo na rękę. Remigiusz Mróz pozostawia czytelnika z pytaniami o to, co stanie się dalej z głównymi bohaterami. Zakończenie sprawy prawniczej także wprawia w zdumienie, choć ten zabieg pojawił się w innej książce autora. W tej został podany jednak w nieco innej formie.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także