Taras przy miejscu noclegowym. Idealne zwieńczenie wieczoru, zwłaszcza w upalne dni po całym dniu zwiedzania. Warto rozeznać się w sytuacji, czy jest obecny w pensjonacie, w którym zamierzamy odpoczywać.

Taras przy miejscu noclegowym

 3 sprawdzone noclegi na północy Polski

 Pokoje z osobną łazienką

 Doba hotelowa a wakacyjne plany

Intensywne zwiedzanie w wakacyjne dni

Bardzo lubimy wybierać się na bliższe i dalsze wycieczki. Nasz plan zazwyczaj jest tak napięty, że od wczesnego rana do późnego popołudnia mamy zaplanowanych wiele atrakcji. Naprawdę trzeba się spieszyć, by ze wszystkim zdążyć. Odpoczywamy między jednym miejscem a drugim, podczas posiłku, przejazdu komunikacją miejską. Wiadomo jednak, że tak intensywne zwiedzanie nie może być przez cały czas, bo nikt temu nie podoła. Dlatego bardzo podoba nam się opcja, jaką jest taras przy miejscu noclegowym.

Taras przy miejscu noclegowym

Jest to bardzo fajna opcja po to, by odpocząć sobie po całodziennym zwiedzaniu. Jest to o tyle korzystne, że można za darmo zrelaksować się w chłodzie wieczora. Nie każdy hotel, czy pensjonat ma tego typu możliwość. Warto wcześniej rozeznać się w sytuacji, jeśli szczególnie nam na nim zależy. Szczerze przyznamy, że wychodzimy z założenia, że jak jest to fajnie, jak nie to też nic się nie dzieje. Po całym dniu zwiedzania jedyne o czym marzymy to chwila odpoczynku na wygodnym hotelowym łóżku. Ewentualnie jeszcze obrabianie zdjęć z danego dnia, jeśli mamy na to siłę.

Odległość od Dworca

Cena za miejscówkę z tarasem a bez pewnie wiele się nie różni, dlatego tak naprawdę tylko od nas zależy, na które miejsce się skusimy. Dla nas o wiele ważniejsze od tego, czy jest taras w miejscu noclegowym, jest odległość od dworca PKP, jeśli akurat na miejsce dojeżdżamy pociągiem. Nie za bardzo uśmiecha nam się telepać przez pół miasta z walizami tylko po to, by móc wieczorem usiąść na tarasie. Tak naprawdę i tak nigdy nie mamy pewności co to tego, że starczy nam to sił 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także