Tania alternatywa dla *** hoteli. Szukasz niedrogiego noclegu, w dobrej lokalizacji i warunkach ,,na poziomie”? Co powiesz na wyszukiwarkę https://www.hotel-pracowniczy.pl?

Tania alternatywa dla *** hoteli

 Samolot, samochód, autostop czy busy – Szwecja kierunkiem podróży

 Powerbank – gadżet przydatny na wyjeździe

 Kontempluj chwile z yerba mate!

Luksusowo nie znaczy drogo

Wielokrotnie podkreślałyśmy już jeden fakt – uwielbiamy spać poza domem, jednak często bywa tak, że cena noclegu przewyższa koszty, które musiałybyśmy poświęcić na dojazd i powrót do blisko znajdującej się lokalizacji. Planując ferie dla harcerzy, początkowo miałyśmy taki pomysł, aby zrobić wypoczynek wyjazdowy. Szybko jednak okazało się, że ceny są horrendalnie drogie. W oko rzuciły nam się jednak hotele pracownicze, gdzie za stosunkowo niską dniówkę moglibyśmy przenocować. Byłyśmy już praktycznie zdecydowane, niestety, logistycznie nie udało nam się znaleźć blisko siebie położonych hoteli, by jednocześnie można pojechać 50-osobową grupą.

Tania alternatywa dla *** hoteli

Tania alternatywa dla *** hoteli

Pomysł, jak się pojawił, tak i upadł, a i nam z głowy taka tania alternatywa dla *** hoteli wypadła z głowy. Okazuje się jednak, że na stronie z hotelami pracowniczymi możemy poszukać mieszkania, pokoju lub kwatery, gdzie bez problemu można się zatrzymać. Bądźmy szczerzy, wyjeżdżając do pracy, czy na kilkudniową wycieczkę, gdzie udajemy się w celach zarobkowo-rekreacyjnych, często nie w głowie nam luksusy. W takich przypadkach świetnie sprawdzi się ta alternatywa. Rezerwacja jest dziecinnie prosta – na dole głównej strony wybieramy jedno spośród kilkudziesięciu miast. Następnie pokazują nam się propozycje miejsc, z których możemy skorzystać. Co jest dla nas dużym ułatwieniem i plusem, to znajdująca się mini mapka z lokalizacją oraz dość szczegółowy opis.

Tania alternatywa dla *** hoteli


Booking.com

Hotele pracownicze w całej Polsce i na świecie

Nikt nie chce mieszkać w ,,spelunie”, a hotele pracownicze z pewnością się do nich nie zaliczają. Jasne, jak wszędzie, tak i tu są zapewne różne stopnie komfortu, za którym idzie także cena. Jednak przenocowanie w cenie 20-30 złotych za osobę, nie jest chyba zbyt wygórowanym żądaniem, prawda? Szczerze mówiąc, planując kolejny wyjazd same z chęcią sprawdzimy, czy przypadkiem w hotelu pracowniczym nie będzie nam się dobrze spało. Zazwyczaj na podstronie znajduje się także kontakt do właściciela, osoby wystawiającej ogłoszenie. W razie jakichkolwiek pytań, można się z nimi skontaktować.

Tania alternatywa dla *** hoteli

Ciekawe jesteśmy, co ty sądzisz o taniej alternatywie dla *** hoteli? Miałaś kiedyś okazję spać w pracowniczych hotelach?

*Lokowanie produktu

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także