Tani nocleg w Sandomierzu to z pewnością coś, czego każdy z Was szuka, gdy wybieracie się na dłuższą wycieczkę i nie chcecie przepłacać.

Tani nocleg w Sandomierzu

 Rynek z Sandomierza

 Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu

 Rynek w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu, a zresztą w całej Polsce jest na wagę złota. Gdy wybieramy się w dłuższą podróż nie chcemy na spanie wydać majątku. Nie oznacza to, ze śpimy w jakichś podrzędnych miejscach. Zazwyczaj wydajemy ponad 100 złotych za jedną noc, a nie 500, jak życzą sobie niektóre renomowane hotele. Tani nocleg w Sandomierzu znajduje się w budynku katolickiej szkoły, jednak w niczym to nie przeszkadza, gdyż wejście jest oddzielne.

Tani nocleg w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu

Blisko Wąwozu Jadwigi

Plusem tego miejsca noclegowego jest to, że nie dość, że znajduje się blisko od rynku (ok. 10-15 minut pieszo), to dodatkowo na zboczu góry znajduje się Wąwóz Królowej Jadwigi, który także koniecznie musicie przejść. Poświęcimy mu jeszcze osobny wpis, jednak już teraz wspomnimy o tym, że w liceum byłyśmy na wycieczce szkolnej w niewiadomym miejscu. Jakoś nie potrafiłyśmy przypomnieć sobie nazwy miasta, w którym byłyśmy. Gdy zaszłyśmy na rynek w Sandomierzu byłyśmy pewne, że to właśnie tam odbywała się wycieczka szkolna. Oczywiście, tak, jak przed laty, i tym razem przeszłyśmy się Wąwozem Jadwigi.

Tani nocleg w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu


Booking.com

Ogród Botaniczny też się znajdzie

Dużym plusem taniego noclegu w Sandomierzu jest też to, ze oprócz dość bliskiej odległości od rynku, restauracji niemalże tuż pod miejscem noclegowym, posiada także Ogród Botaniczny przy szkole katolickiej. Nie jest to jakiś duży obszar, jednak można zauważyć, że miejsce jest zadbane i że ktoś się o nie troszczy. Ogród Botaniczny w Sandomierzu jest całkiem przyjemnym miejscem, gdzie można sobie usiąść, gdy znudzi nas chodzenie, a nie chcemy jeszcze wracać do budynku. W czasie szkoły uczniowie z pewnością chętnie spędzają tam czas na przerwach. Wracając jednak do głównego tematu, tani nocleg w Sandomierzu jest naprawdę ładny, w pokoju znajduje się łóżko, posiada także kuchnię, łazienkę, telewizor, możemy korzystać też ze szklanek, garnków, czy czajnika.

Tani nocleg w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu

Tani nocleg w Sandomierzu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także