Polska to bardzo piękny kraj, choć nie doceniamy jego uroku, wybierając wczasy za granicą. Zupełnie tego nie rozumiemy, gdyż „u siebie” mamy też sporo nowych miejsc do odkrycia.

Noclegi – Jasło – Krosno w Swojskim Zaciszu

 Tani nocleg w Sandomierzu

 Hotel Polonia Palast w Łodzi

 Nohotel w Szczecinie

Ale podróże są takie drogie…

Dość często spotykamy się ze stereotypem, że podróże są drogie, student ubogi, emerytury tak niskie, że nie można za nie przeżyć, o odwiedzeniu nowych miejsc już nie wspominając. Chyba przeczymy tym wszystkim porzekadłom utrwalanym od lat i przekazywanym sobie z ust do ust. Prawda jest taka, że podróżowanie wcale nie musi być aż takie drogie. Są liczne zniżki na pociągi, niekoniecznie musimy od razu gdzieś spać przez tydzień.  Intensywniej podróżujemy od 2-3 lat i noclegi możemy zliczyć na palcach dwóch rąk. Tam gdzie się da, staramy się dotrzeć i odjechać tego samego dnia, gdyż, nie oszukujmy się, ale noclegi zazwyczaj przedrażają cały wyjazd…

Noclegi – Jasło – Krosno w Swojskim Zaciszu


Booking.com

Wcale nie musi tak być

Wybierając się na wyjazd z noclegiem zwracamy uwagę na to, by cena była przystępna (ok. 120-150 złotych za noc za dwie osoby), ale jednocześnie nie chcemy by nasze miejsce przypominało jakąś mało uczęszczaną bazę noclegową, gdzie nocują tylko ci, którzy nie znaleźli nic innego. Nie zawsze jednak idzie wyczuć sytuację, opierając się tylko na opiniach internetowych. Niemniej, przy cenie ponad lub ok. 100 złotych za dwie osoby raczej nie powinniśmy trafić na spelunę.

A może wypad do Beskidu Niskiego?

Jasło, Krosno – te okolice są kompletnie nam nieznane. Co prawda, planujemy się tam kiedyś wybrać, jednak na razie wolimy pozostawać w bliższej okolicy. Może skorzystamy wtedy z okazji bazy noclegowej www.jaslohotel.pl, która oferuje naprawdę przystępne ceny*. Dodatkowo, jak prawie wszędzie, można wybrać ze śniadaniem lub nie. Pensjonat oferuje noclegi zarówno osobom indywidualnym, jak i zorganizowanym. Można także skorzystać z oferty paintballu, grilla, ogniska. Na brak atrakcji na pewno nie będziecie mogli narzekać J A może byliście już w tamtych okolicach? Jakie atrakcje szczególnie nam polecacie?

*Lokowanie produktu

Noclegi – Jasło – Krosno w Swojskim Zaciszu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także