Sycące śniadanie to podstawa. Daje siłę na cały dzień, o czym miałyśmy okazję przekonać się już niejednokrotnie. Sprawdź, co najbardziej polecamy.

Sycące śniadanie to podstawa

Dekoracja stołu ma znaczenie

Jesienne ciasta z cynamonem

Ciasto z dynią

Kto późno wstaje…

… ten szybko musi jeść. Coś w tym jest. Tak naprawdę lubimy delektować się każdym posiłkiem, jednak bardzo często jest tak, że jemy go w biegu. W przerwie między jednym zadaniem a drugim. Mamy chyba za dużo obowiązków i czasami zdajemy się nie wyrabiać. Dlatego sycące śniadanie to podstawa. Dzięki niemu można nabrać siły na dany dzień. Dodatkowo, jeśli się dobrze najemy, nie musimy walczyć z uczuciem głodu przez następnych kilka godzin. Nie jesteśmy za tym, żeby się obżerać, ale najedzenie się do syta to zupełnie coś innego.

Sycące śniadanie to podstawa

Sycące śniadanie to podstawa każdego dnia. Powinno być wartościowe, szybkie w przygotowaniu i, co pewnie ważne dla studentów, tanie. A do tego różnorodne. Coś za dużo tych cech, prawda? Dla nas liczy się przede wszystkim to, by nam smakowało. Owszem, lubimy zjeść jogurt z muesli, czy granolę z płatkami. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo rzadko po nie sięgamy. Fajnym pomysłem na szybkie i sycące śniadanie są na przykład tosty, które zawsze się udają. Bardzo smakują nam również zwykłe, czy też bardziej wymyślne kanapki. Oczywiście robimy je wtedy, gdy mamy więcej czasu na ich przygotowanie.

Szybkie śniadania dla śpiochów

Być może już wiecie, że z całą pewnością jesteśmy ogromnymi śpiochami. Wieczorem nie chce nam się tak bardzo spać, a rano mamy problem z dobudzeniem się. Są też sytuacje, w których potrafimy przespać z 12-15 godzin jednym ciągiem. Na szczęście dzięki w miarę wolnym weekendom i prowadzeniu własnej firmy od czasu do czasu możemy sobie na to pozwolić. Szybkie śniadania dla śpiochów to przede wszystkim jogurt, kanapki, czy tosty. Niektórzy z Was mogą preferować też omlety.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także