,,Światło w Cichą Noc” Krystyna Mirek to kolejna powieść bestsellerowej autorki, a zarazem pierwszy tom świątecznej serii Willa pod Kasztanem.

,,Światło w Cichą Noc" Krystyna Mirek

 ,,Podarunek” Krystyna Mirek

 ,,Cicha 5″ Praca zbiorowa

 Spotkanie z Krystyną Mirek w Wągrowcu

Książki ze świątecznym motywem

Co roku na polskim rynku ukazuje się co najmniej kilkanaście pozycji świątecznych nie tylko polskich, ale także zagranicznych autorów. Nie jest to jednak koniec, bo czytelnicy na przestrzeni lat wracają także do wcześniej opublikowanych pozycji. Z całą pewnością nie jest łatwo z całego gąszczu świątecznych powieści wyłowić te najciekawsze, najbardziej chwytające za serce. Same mamy nie lada problem z tym, by z tylu wydanych publikacji wybrać kilka, które faktycznie przybliżą nam magię świąt i będą nadzieją na lepsze jutro. W ostatnim czasie, na szczęście, udało nam się zapoznać z jedną z nich. Mowa o ,,Światło w Cichą noc” Krystyna Mirek.

,,Światło w Cichą noc” Krystyna Mirek

Głównymi bohaterami książki są Antek, skrzywdzony przez los mężczyzna, który z dnia na dzień traci wszystko, jego babcia, z którą nawiązuje kontakt po latach oraz Mada z braćmi. Rodzeństwo lata temu w Wigilię straciło rodziców i od tamtej pory Boże Narodzenie stało się w ich małej rodzinie tematem tabu. Niemniej, teraz ukochany Magdy ma wywrócić ich świat do góry nogami. Marzy mu się żona, która tak jak jego matka będzie umiała podtrzymać ciepło domowego ogniska oraz przyrządzić tradycyjną wigilijną kolację. Czy Magda podoła zadaniu?


Przepiękna, bożonarodzeniowe powieść

,,Światło w Cichą Noc” Krystyna Mirek to naprawdę przepiękna, bożonarodzeniowa powieść dająca nadzieję na lepsze jutro. Autorka w swojej najnowszej publikacji udowadnia, że nawet waśnie sprzed lat muszą kiedyś znaleźć ujście i że nikogo nie można na siłę zmienić. Krystyna Mirek pokazuje, w jaki sposób życie na pokaz może stłamsić wszystkie rodzinne emocje. Choć to dopiero pierwszy tom serii Willa pod Kasztanem, emocje sięgają zenitu. Wszystko zostało opisane w bardzo subtelny, delikatny sposób. Choć wiele się dzieje, są to zdarzenia zarówno bardzo pozytywne jak i nieco bardziej negatywne. Krystyna Mirek wspaniale operuje słowem i już nie możemy doczekać się drugiej części losów Magdy i Antka. Jesteśmy bardzo ciekawe, co czeka ich na dalszych stronach powieści.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także