Nieraz już Wam na pewno pisałyśmy, że gdy jedziecie w dane miejsce i macie tam znajomych zapytajcie ich o sprawdzone miejsca, czy to do jedzenia, czy wypoczynku. My zapytałyśmy Kasię z Gnomkowo i ten oto sposób trafiłyśmy do lokalu Strefa w Bydgoszczy (ul. Długa 11).

Strefa w Bydgoszczy

 Top 7 miejsc w Bydgoszczy

 Bobby Burger w Bydgoszczy

 Eksperci i Kawa w Bydgoszczy

Plaża w Bydgoszczy? Tak, to możliwe.

Jeżeli chcecie poczuć się jak na plaży to miejsce będzie idealne. Serio. Możecie pochodzić po piasku, wytrzepać buty i poczuć się jak nad morzem. No dobra. Nad Brdą. Ale od początku. Nie miałyśmy problemu, aby tam trafić. Czytelne logo, proste dojście. Sala bardzo przestronna. Nie znajdziecie tutaj normalnych krzeseł, czy oklepanych stołów. Tutaj wszystko jest pomysłowe. Stoliki ze skrzynek, niecodzienne kanapy.

Strefa w Bydgoszczy – menu

Menu jest krótkie, ale różnorodne. Znajdziemy tutaj mnóstwo napojów, przystawki, ciasta, kanapki. Zdecydowałyśmy się na tosty z camembertem i żurawiną. Pyszne, uwielbiam to połączenie w każdym wydaniu. Mogłabym zostać stałym gościem, byle tylko mi je podawali. Zamówiłyśmy także sałatkę owocową. Plusem jest to, że możemy sami wybrać, które z owoców chcemy zjeść. Nie mamy wątpliwości, co do jednego. Owoce były świeże i dopiero co skrojone przed podaniem. Jesteśmy wyczulone na tym punkcie po wizycie w Werandzie w Poznaniu. Jak widać, Strefa w Bydgoszczy bardzo dba o swoją reputacją oraz klienta.

Piasek pod stopami, ale nie w butach 🙂

Korzystając ze słonecznej pogody wybrałyśmy pobyt na leżakach w piasku. O dziwo nic się nie zarwało :), a my spędziłyśmy ten czas przyjemnie. Trudno to nazwać minusem, ale trzeba sobie samemu odebrać zamówienie z głównego budynku, a potem odnieść naczynia. Nie zostałyśmy o tym poinformowane, ale każdy by się zorientował, że skoro czeka i czeka, a zamówienia nie ma to pójdę na górę, sprawdzę, a tam: jest! No i wiadomo 🙂 Ogólnie bardzo przyjemne miejsce. Wrócimy tam podczas kolejnego wyjazdu. Strefa w Bydgoszczy to miejsce, które można odwiedzać wielokrotnie i nigdy się nie znudzi. Zwłaszcza ten piasek.

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Strefa w Bydgoszczy

Następny artykuł

Gościniec Liliowy Staw

Zobacz także

 • Te tosty musiały być pyszne. Mniam 🙂

  • Przepyszne. Obłędne. Chcemy jeszcze.

 • Nigdy tam nie byłam, ale miejsce jest mi znane z FB ze względu na Milakowe grafiki. Z Mileną studiowałam swego czasu i jej wyobraźnia jest fenomenalna. Miejsce wydaje się bardzo ciekawe 😉

  • Bardzo ładne, zdolną masz koleżankę.

 • Ciekawe i inne niż wszystkie miejsce. Kiedyś odwiedzę.

 • Ludzie jednak mają bujną wyobraźnię :3
  Dziękuje za podzielenie się z nami takim miejscem (na pewno odwiedzę, jeśli się dostanę tam na studia) 🙂

  • A kiedy się wybierasz i na jaki kierunek? 😉

   • W tym roku mam maturę 🙂
    Myślę nad zoofizjoterapią, a jeśli się nie dostanę to ogrody zoologiczne i zwierzęta amatorskie

    • Ambitnie, życzymy dużo powodzenia 🙂

 • Fajny pomysł z piaskiem pod stopami, miejsce wydaje się bardzo pozytywne.
  a tosty wyglądają pysznie 🙂

 • WciuchuBabka

  Ale super! widziałam to z zewnątrz ale nigdy nie zajrzałam do środka. w to lato nie odpuszczę:)
  Pozdrawiam