Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy miało miejsce 9 listopada. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia. Autorka tym razem odwiedziła aż 8 miast.

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

 Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem w Gnieźnie

 Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

 Spotkanie z Adamem Wajrakiem i Tomaszem Samojlikiem w Trzemesznie

Po raz czwarty w Polsce

Regina Brett w listopadzie tego roku odwiedziła Polskę już po raz czwarty. Zapoznałam się z kilkoma jej pozycjami, dlatego miałam wielką ochotę na spotkanie. Pamiętam, że rok wcześniej chciałyśmy wybrać się do Poznania, ale chyba nie było powrotnych pociągów i zrezygnowałyśmy z tego wyjazdu. W tym zobaczyłyśmy, że Regina Brett będzie m.in. w Bydgoszczy i Toruniu, czyli bliskim nam miastom. Tak się złożyło, że akurat w tym czasie miałyśmy i tak wybrać się do grodu Kopernika, więc postanowiłyśmy połączyć obie rzeczy ze sobą.

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy miało miejsce 9 listopada o godzinie 18 w galerii Zielone Arkady, tuż obok Ronda Kujawskiego. Tak się złożyło, że z rana odwiedziłyśmy Toruń, a następnie udałyśmy się już do Bydgoszczy. Na miejscu byłyśmy ok. 16:20 i już wtedy zauważyłyśmy ustawione miejsca siedzące na około 50 osób. Postanowiłyśmy zająć pozycję, co okazało się być dobrym posunięciem. Myślimy, że nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że o 18 w spotkaniu uczestniczyło ok. 200 osób.Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Przebieg spotkania

Na spotkaniu obecny był tłumacz, co wiele ułatwiało. Na początku autorka powiedziała krótką przemowę do czytelników, podziękowała wydawnictwu i Empikowi za zaproszenie. Opowiedziała co nieco o swojej chorobie i walce z rakiem 20 lat temu. Wspomniała także krótko o swojej najnowszej książce i tym, by nie bać się wyrażać własnego zdania. By umieć odmówić w sposób łagodny, ale także zdecydowany. Następnie był czas na zadawanie pytań przez czytelników. Część pytaniowo-relacyjna trwała ok. 40 minut. Następnie był czas na autografy, zdjęcia i indywidualne rozmowy. Spotkanie w Bydgoszczy okazało się być bardzo przyjemne, a autorka niezwykle ciepłą i przyjaźnie nastawioną osobą.

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Spotkanie autorskie z Reginą Brett w Bydgoszczy

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także