Spędź urodziny w nietypowy sposób. Garść inspiracji

Już niebawem nasze kolejne urodziny, a więc już teraz zaczynamy rozglądać się na ciekawym sposobem spędzenia tego dnia. Ciekawi, co wpadło nam w oko?

Spędź urodziny w nietypowy sposób

 Prezenty ze zdjęciem

 Podróżnicze prezenty pod choinkę

 Personalizowane gadżety – pamiątka na lata

Spędź urodziny w nietypowy sposób

Urodziny można spędzać w naprawdę przeróżny sposób. Do lamusa odchodzą już spotkania przy kawie i cieście, zwłaszcza u ludzi w młodym wieku. Możliwości mnożą się bez liku i ten dzień, w którym cyfra zmienia nam się o jeden do przodu, możemy spędzić w naprawdę niepowtarzalny sposób. Przeglądając ostatnio stronę https://prezentmarzen.com/urodziny/ trafiłyśmy na niezwykle ciekawe inspiracje. Escape room, lot w tunelu aerodynamicznym, strzelanie na strzelnicy, jazda gokartem, czy lot paralotnią to tylko niektóre z nich.

Świętuj ten dzień z najbliższymi

Nie zawsze musi być przecież tak, że ten dzień będziemy chcieli spędzić w sprawdzony, kopiowany z roku na rok sposób. Czasem zarówno solenizant, jak i goście mogą pójść krok dalej i wykupić danej osobie wizytę w jednym ze wspomnianych wyżej miejsc. Tak naprawdę bardzo fajnym pomysłem będzie też wyjście na kręgle, bilard, czy po prostu dyskotekę. Wiele zależy od tego, czego jubilat oczekuje od tego dnia. Czasem jednak warto pójść za ciosem i sprawić mu miłą, wpadającą w jego gusta niespodziankę. W końcu ten dzień nie ma wiązać się tylko z przykrym obowiązkiem tego, że stajemy się rok starsi.

A może wycieczka marzeń?

Nie ukrywamy, że dla nas niezwykłym prezentem byłaby wymarzona podróż, np. do Moskwy i Sankt-Petersburga. Taki wyjazd wiąże się nie tylko z dużymi kosztami, ale też dobrym zdrowiem. Mamy więc nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku lat uda nam jeden z naszych planów zrealizować. Tak naprawdę każdy z nas marzy o czymś innym i urodziny są dobrym dniem do świętowania i spełniania swoich planów, które wcale nie muszą być bardzo kosztowne. Nie każdy z nas musi przecież marzyć nie wiadomo o czym 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl