Wiecie już zapewne, jak to jest z naszą orientacją w terenie. Krótko mówiąc, jest żadna. Podczas przerwy w zajęciach postanowiłyśmy pochodzić po okolicy. Gdy kolejnym razem próbowałyśmy odtworzyć drogę zabłądziłyśmy i trafiłyśmy do punktu Soczek raz dwa w Toruniu (ul. Wysoka 13), jest to niedaleko Pizzerii Picollo oraz Rynku Nowomiejskiego.

Soczek raz dwa w Toruniu

 Moose Cafe w Toruniu

 Świat Orientu w Toruniu

 Dom Kopernika w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Na początku byłyśmy przekonane, że to mały lokal, gdzie można zjeść ciastko i napić się soku – tego nam było trzeba. Po przekroczeniu progu okazało się jednak, że miejsc do siedzenia za bardzo nie ma – są 2 krzesła i mały stolik, ale za to znajduje się ogromna tablica z kilkudziesięcioma połączeniami smakowymi. Szał! Biorąc pod uwagę fakt, że soki są nalewane do plastikowych ,,kubków” nie za bardzo jest sens siedzieć w środku. Tym bardziej, że idzie wiosna, a w powietrzu idzie wyczuć budzącą się do życia przyrodę. Co ważne, soki są przygotowywane w obecności klienta, ze świeżych warzyw i owoców, ceny także nie są oszałamiające. A przecież nie od dziś wiadomo, że należy organizmowi dostarczać niezbędnych składników i witamin.

Soczek raz dwa w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Nasze zamówienie w Soczek raz dwa w Toruniu

Podczas pierwszej wizyty skusiłyśmy się na 300 ml soki: grejpfrut, jabłko,brzoskwinia – przesmaczny, jednak doszłam do wniosku, że wolę taki bez kawałków owoców oraz sok cytryna, kiwi, jabłko – kwaskowy, orzeźwiający, motywujący do działania. Następnie poszłyśmy coś przekąsić. Na pewno już wiecie, że jak coś nam zasmakuje to jest koniec, dlatego też w drodze powrotnej wstąpiłyśmy po kolejne napoje. Tym razem 500 ml sok jabłkowy – bez dodatku cukru, a mimo to słodki, przepyszny, mogłabym pić litrami, gdybym tylko mogła dać radę. Jako czwartą kompozycję wybrałyśmy połączenie banana, truskawki, jabłka oraz ananasa – nazwano go sokiem na odstresowanie. Przy kolejnej okazji zamówiłyśmy jabłko, banan, marchew – też smaczny.

Soczek raz dwa w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Tylko naturalne składniki

Jasne, że można takie soki zrobić w domu i nie są one niczym odkrywczym. Jednak tym, co przemawia za miejscem Soczek raz dwa w Toruniu jest fakt, że są one wykonane tylko z naturalnych składników, bez dodatku cukru i innych zagęszczaczy. Idzie wiosna, potem lato. Coś czuję, że te soki będą nam towarzyszyły w niejednej wyprawie do toruńskich uliczkach.

Soczek raz dwa w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Soczek raz dwa w Toruniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także