Uważamy, że rok to dość czasu, by dany cykl stał się monotonny zarówno dla czytelnika, jak i jego autora. Dziś zapraszamy Was na przedostatnią odsłonę, czyli Sistersowe polecajki #51.

Sistersowe polecajki #51

 Sistersowe polecajki #48

 Sistersowe polecajki #49

 Sistersowe polecajki #50

Co polecamy?

Stworzenie zakładki współpraca nie należy do najprostszych zadań. Zawsze można coś dodać lub ująć, dlatego też każdy z nas ma inny pomysł na tę formę kontaktu/zarobku. Marta podpowiada kilka nieoczywistych rzeczy, które także można tam ulepszyć. Z podaniem numeru telefonu wciąż mamy problem, ale resztę punktów z powodzeniem możemy wprowadzić w życie.

Książek o tym, by akceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy jest naprawdę sporo na polskim rynku. ,,Gustaw niestraszny duch” to kolejna z nich. Mamy ,,Jakie to szczęście, że cię znalazłem” tego autora i jesteśmy oczarowane. Czujemy, że ta pozycja o duszku też by trafiła w nasze gusta.

Nieraz zastanawiamy się, jak komuś udało się zastosować jakiś gadżet u siebie. Chcielibyśmy go skopiować, a np. wstydzimy się napisać do autora lub nie chcemy zawracać mu głowy. Asia podpowiada, jak można się tego dowiedzieć z pomocą dwóch stron.

Ilonę Łepkowską pewnie większość z Was zna jako osobę związaną z serialem ,,M jak miłość”. Tym razem scenarzystkę można zobaczyć w nowej roli i książce pisanej na faktach (wszystko jest prawdziwe, przydarzyło się autorce lub jej znajomym) w książce ,,Pani mnie z kimś pomyliła”. Zapraszamy na relację ze spotkania autorskiego z Iloną Łepkowską, przygotowaną przez Wiolę.

Co jeszcze?

W dzisiejszych polecajkach było już o nie zmienianiu siebie na siłę, więc może być też o tym, by nie dusić w sobie złości. ,,Billy jest zły” opowiada o tym, by nie tłumić w sobie emocji i jest idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym. Gdy zajdzie taka potrzeba, na pewno się w nią zaopatrzymy.

Dzieci powinny wiedzieć, że pieniądze nie biorą się z drzewa, więc polecany Was wpis Bartka, który przedstawia 10 pomysłów na dziecięcy biznes. Osobiście wychodzimy z założenia, że jeśli dziecko wykaże chęć, dlaczego by tego nie wykorzystać? 🙂

,,Chciwość” Marty Guzowskiej to kryminał, który zainteresował nas już przed premierą swoją fabułą. Tak się złozyło, że książka jest już u nas, tylko czasu na lekturę brak, gdyż zawsze znajdą się inne publikacje lub brakuje nam czasu na wszystkie przyjemności. Jeśli Ania poleca i zapewnia, że nie ma czasu na nudę to tak musi być. Polecamy więc ,,Chciwość” w jej imieniu, jeśli lubicie takie klimaty.

Sistersowe polecajki #51

Niektórzy z Was z pewnością mają swoje sklepy lub bloga i wpisy, w których polecacie produkty godne kupienia lub sprzedania. Natalia z Jest rudo podpowiada, jak obrabiać zdjęcia produktowe, zwracając przy tym szczególną uwagę na zmianę kolorów i kompozycję.

Zbliżają się urlopy, a więc możemy polecić Wam wpis Kasi i Macieja, w których polecają 13 miejsc na wakacje w Polsce. My z ich listy znamy jedynie Czołpino, Gdynię i Szklarską Porębę (przejazdem). Jak widać, mamy jeszcze co najmniej 10 miejsc, które możemy odwiedzać w czasie kolejnych letnich wakacji.

Zdarzyła Wam się następująca sytuacja: wychodzicie z domu, robicie zakupy, a podczas płatności okazuje się, że zapomnieliście portfela? My tylko raz poszłyśmy zanieść dokumenty, które myślałyśmy, że wzięła je ta druga, więc w tym temacie nie mamy doświadczenia. Nie zmienia to jednak faktu, że z chęcią zainstalowałybyśmy aplikację, dzięki której możemy płacić za zakupy bez użycia karty bankowej.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Poprzedni artykuł

Sistersowe polecajki #50

Zobacz także