Sistersowe polecajki #50 już prawie kończą nasz cykl z ciekawymi linkami. Jeszcze tylko 2 posty z tą serią i zaprosimy Was na nowy dział na naszym blogu – Podróżnicze ABC.

Sistersowe polecajki #50

 Sistersowe polecajki #47

 Sistersowe polecajki #48

 Sistersowe polecajki #49

Ostatnio wiele dziewczyn spodziewa się dziecka. Justyna przygotowała wpis p.n. pierwsza vs. druga ciąża, gdzie porównuje dolegliwości, które dotyczyły jej przy pierwszym, a teraz drugim dziecku. Jednak nie to jest najistotniejsze. Jak wynika bowiem z wpisu, ludzie na brak taktu nie narzekają w żadnym momencie.

Lato w pełni, czas na lody. Najbardziej lubimy te od Lenkiewicza w Toruniu, w domu zadowalamy się Kaktusami, a Ola proponuje domowe lody jagodowe. W zeszłym roku robiłyśmy czekoladowe i były przepyszne. To co, są tutaj fani jagodowych tworów?

Zupełny hit tego lata! Książeczka, z którą dziecko chodzi spać. Myślisz sobie, to pewnie jakiś kolejny chwyt marketingowy. Tymczasem okazuje się, że dzięki kilkudziesięciu stronicowemu tworowi Twoje dziecko się wyciszy, a nowa pozycja w biblioteczce zastąpi uwielbiane dotąd maskotki.

Zastanawiacie się, jak samodzielnie zorganizować wyjazd do Chorwacji samochodem. Już nie musicie, Ania przygotowała wpis z ciekawymi wskazówkami, a my po raz kolejny odkryłyśmy, że lista miejsc, które chciałybyśmy odwiedzić nigdy się nie kończy. O Chorwacji pisała także Asia z Krzywej Prostej.

Pozostając w temacie podróżniczym, w końcu wakacje zobowiązują, Maja podpowiada jak upolować wakacje last-minute. My teoretycznie dalszych wojaży w tym roku już nie planujemy, ale kto wie, czy się nie złamiemy. Wszak co chwilę na blogach i stronach odkrywamy nowe cudowne miejsca!

Jak się okazuje, lato to nie tylko czas odpoczynku, ale i świętowania. Sprawdźcie, jakie zaproszenia na urodziny, które może wykonać dziecko przygotowała prawie 7-letnia Gabrysia. Musimy przyznać, że jesteśmy w niemałym szoku! Tym bardziej jesteśmy zachwycone, ponieważ same bardzo lubimy zajmować się takimi plastycznymi zajęciami.

Każdy z nas co najmniej kilka razy w roku urządza mniejszą lub większą uroczystość. Planer na imprezę, przygotowany przez Anię z pewnością pomoże nam w ogarnięciu każdego mniejszego, czy większego przyjęcia.

Bywa, że jesteśmy rozrzutne w kwestii niektórych zakupów. Lubimy mieć wszystkiego dużo, choć nie odczuwamy radości z mieszkania zapełnionego różnego rodzaju przedmiotami. Kupując gry planszowe zazwyczaj zwracamy uwagę na te do 50 złotych, ale gdybyście mieli na zbyciu ok. 120 możecie skusić się na ,,Gierki małżeńskie” polecane przez Martę.

Czego nie robi się na placu zabaw? Wiadomo, że jest to miejsce publiczne, do którego może przyjść każdy i przebywać w nim tyle czasu, ile tylko będzie miał ochotę. Są jednak pewne zachowania, o których pisze Bartek, trudne do zaakceptowania. Co byście dorzucili do tej listy?

Każdy z nas codziennie ma mnóstwo pomysłów. Powstaje tylko pytanie – jak odróżnić dobry pomysł od genialnego? Jest kilka kryteriów, o których pisze Emilka. Przyznamy, że czasem też uda nam się wymyślić coś mądrego, ale czy genialnego? 🙂 Kto to wie.

Następny artykuł

Sistersowe polecajki #51

Zobacz także