Jak Wam mija środa? Zapraszamy na Sistersowe polecajki #39.

Sistersowe polecajki #39

 Sistersowe polecajki #36

 Sistersowe polecajki #37

 Sistersowe polecajki #38

Co polecamy?

Spacer nad Sekwaną to kolejna wspaniała rzecz, która zrobiła Ania podczas jednego z zagranicznych wyjazdów. Choć, jak sama przyznaje, lubi zwiedzać dużo, w tym miejscu nieco zwolniła kroku. Wcale się nie dziwimy, gdyż widoki są piękne, a dzięki wpisowi same poczułyśmy się, jak byśmy tam były. Sprawdźcie sami!

Książek na świecie jest mnóstwo, ale tych, które zapadają w pamięć na dłużej i skłaniają do głębszej refleksji niestety mniej. Zachęcamy Was więc, same też mamy zamiar to zrobić, do lektury książki pt. ,,Anioły stąd odeszły”, która powinna w czytelnikach wywołać głębsze odczucia.

Skoro już o zapadających w pamięć książkach mowa, polecimy Wam wpis Iwony, która zastanawia się nad tym, jak to jest z czytaniem w Polsce. Czytamy, nie czytamy? Jaki jest tego powód? Dlaczego Grey cieszy się aż taką popularnością? Zachęcamy do lektury wpisu i dyskusji na ten temat.

Gdy ma się dzieci czasem trzeba posiedzieć w domu, gdy np. pada. Aby się nie nudzić, czy nie oglądać wziąć bajek, Sylwia przygotowała dziesięć zabaw ruchowych dla dzieci w domu. Sprawdźcie, które z nich chcielibyście wykorzystać. A może dopiszecie jeszcze coś do tej listy? 🙂

Co jeszcze?

Nie ma co zwlekać, trzeba działać, do czego namawia nas Beatka. Autorka wpisu pokazuje na przykładzie Oli z Pani Swojego Czasu, jak dynamicznie można rozwijać swoją działalność w Internecie. Podpowiada na co zwracać uwagę, na które rzeczy warto wydać pieniądze i co liczy się dla czytelnika podczas pierwszej wizyty na naszej stronie.

Jak walczyć ze strachem przed ciemnością u dzieci? Na pewno nie jest to prosta sprawa, jednak Iza wymienia, jakie sposoby można wykorzystać, by ten lęk wyeliminować. Czy Wasze dzieci też odczuwają strach przed ciemnością?

Książki o zwierzętach cieszą się ostatnio sporym powodzeniem, zarówno wśród piszących autorów, jak i czytających dzieci. Wartą polecenia grą i lekturą jest seria ,,Zosia i jej ZOO” + gra planszowa, w której ratujemy zwierzęta, a także gramy w Chińczyka. My same uwielbiamy w nią grać!

Sistersowe polecajki #39

Sami najlepiej wiecie, jak ciężko jest się zmotywować i zacząć działać w sprawie poprawy swojego zdrowia i wyglądu. Sylwia postanowiła rozpocząć projekt Zmieniamy się na lepsze, w którym bardzo jej kibicujemy. Może i dla nas będzie to motywacją, by więcej się ruszać? 🙂

Jeśli zastanawiacie się, którą platformę blogową wybrać, Natalia przygotowała zestawienie trzech z nich. Początkujący blogerzy, czy osoby, zakładające swoją działalność nie wiedzą, gdzie osiąść ze swoją stroną. Na Bloggerze? WordPressie – ale com, czy org? Ile to kosztuje? Jakie są plusy i minusy? O tych kwestiach przeczytacie w poleconym wyżej wpisie.

Przeprowadzenie konkursu na Facebooku dostarcza nam nie lata trudności. Nie wiemy, co jest dozwolone, a co nie. Marta podpowiada, jak legalnie przeprowadzić konkurs na Facebooku. Wpis powstał na podstawie książki, więc jeśli Was to zainteresowało, możecie poczytać szerzej na ten temat.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Poprzedni artykuł

Top of the top. Marzec 2016

Następny artykuł

Sistersowe polecajki #40

Zobacz także