Od tygodnia mamy wolne, a co za tym idzie, więcej czasu, aby wyszukiwać prawdziwe perełki. Sprawdźcie, co tym razem przygotowałyśmy.

Sistersowe polecajki #31

 Sistersowe polecajki #28

 Sistersowe polecajki #29

 Sistersowe polecajki #30

Co polecamy?

Jesteśmy snolubne. Bardzo bardzo. Mogłybyśmy właściwie nie wychodzić z łóżka (przecież to tam tak przyjemnie się jada śniadania, czyta książki i nadrabia seriale). Doba jednak nie chce się wydłużyć, a zadań nie ubywa. Marta spadła nam z nieba. Podpowiada, jak stać się porannym skowronkiem i wstawać wcześniej. Może nie polubiłyśmy wczesnej aktywności, ale jedno jest pewne – komfort naszego snu znacznie się poprawił.

Luty to miesiąc zakochanych, ale równie dobrze może być czasem zmian. Co powiecie na nową tapetę na telefon? Maria przygotowała dla swoich czytelników aż 5 propozycji. Powiemy Wam szczerze, że jesteśmy zachwycone, a na swoich smartfonach mamy właśnie tapety i wygaszacze autorstwa tej blogerki.

Karnawał już przeminął, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przygotowali domowy brokat. To świetne urozmaicenie dla prac plastycznych naszych dzieci, a Agnieszka podpowiada, jak wykonać go niewielkim nakładem kosztów i pracy. Ogólnie, bałybyśmy się chyba o bezpieczeństwo dziecka, ale może jesteśmy przewrażliwione?

Co jeszcze?

Ciekawi zdań, których nie mówią szczecinianie? Z projektu na studia powstał filmik, który obiegł nie tylko Internet, ale jego autorka, Ada, znalazła się w lokalnej telewizji i radiu! My Szczecin mamy zamiar odwiedzić w tym roku, więc będziemy mogły sprawdzić miejsca, które poleca autorka CzekoAdy. Jak myślicie, jakich zdań nie mówią mieszkańcy Waszego miasta?

Wiadomo, jak to jest z dziećmi. Element rywalizacji i współzawodnictwa, a do tego oddawanie wygranej dziecku jest jak najbardziej przez nie respektowane. Ale czy zastanowiliście się kiedyś, czy nieświadomie nie krzywdzimy własnego dziecka, właśnie dlatego, że specjalnie się podkładamy? Przeczytajcie, jak postępuje Ania i jak reaguje na to Kacper. Pewnie szablonowo.

Lubicie prać? My, szczerze mówiąc, średnio. Pewnie z tego powodu tak ucieszył nas wpis Ani nt. tańszego i rzadszego prania. Któż z nas nie chciałby zaoszczędzić i czas, i pieniądze. No właśnie. Niebałaganka podpowiada, jakich środków używać do prania, aby stało się ono choć trochę przyjemniejsze i tańsze.

Sistersowe polecajki #31

Nie oszukujmy się. Ulotki reklamowe niedługo nas zasypią. W Toruniu wpadłyśmy na szatański pomysł nieotwierania skrzynki pocztowej z nadzieją, że jak nie będzie już gdzie wkładać, roznoszący nam darują. Co jednak zrobić w przypadku, gdy co chwilę dostajemy nowe? Sprawdź, jak wykorzystać ulotki, które zapychają skrzynkę.

Planujesz wycieczkę do Włoch? Skłamałybyśmy, gdybyśmy powiedziały, że nie chcemy i tam się wybrać. Kiedyś, w przyszłości. A może Ty już masz zarezerwowany lot? Może pomoże Ci wpis Asi, dlaczego warto polecieć do Bolonii. Bardzo rzetelnie opracowany temat i zaproponowane trasy 3 wycieczek. Chętni?

Któż z nas nie chciałby pracować na własny rachunek. No właśnie. Tymczasem okazuje się, że z własną firmą nie zawsze jest różowo. Zlecenia same się nie znajdują, klienci nie zawsze płacą na czas, ale to sprawa jakby drugorzędna. Marta podpowiada jak możemy zaradzić przestojowi w naszym budżecie.

Blogerzy są postrzegani, jako ludzie, którzy nic nie robią, pieniądze spadają im z nieba, a oni cały dzień, rozłożeni na wygodnej kanapie, popijają kawki. No, czasem jeszcze spotkają się z kimś sławnym. Wiadomo. Natalia postanowiła opisać dzień z życia blogera. Ciekawi? Czułyśmy się, jakbyśmy czytały o sobie. No może z pominięciem wątku Męża.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także