Zapraszamy Was na cotygodniowe Sistersowe polecajki. Widzicie coś dla siebie? 🙂Sistersowe polecajki #23

 Sistersowe polecajki #20

 Sistersowe polecajki #21

 Sistersowe polecajki #22

Co polecamy?

W sklepach można znaleźć kartki na niemal każdą okazję i dla wszystkich zainteresowanych – na ślub, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu. Maria poszła jednak o krok dalej i przygotowała kartki dla blogerki. Można je wydrukować na sztywnym papierze. Cudne! Same chciałybyśmy taką otrzymać, a Wy?

Wnętrza minimalistyczne bardzo nam się podobają, tylko same nie bardzo umiemy u siebie to zastosować. Jak pisze Lidia, nam podjąć decyzję bez czego ewentualnie mogłybyśmy się obyć. Zresztą, to i tak bez sensu. Ilu rzeczy byśmy się nie pozbyły, miejsca i tak nam nie przybywa. Czary? 🙂

Chcecie odnowić stół i krzesła? Sprawdźcie, jak zrobili to Ania z Jakubem. Autorzy opisują cały proces od zakupu stołu aż po jego aktualny wygląd. Jak już wcześniej wspominałyśmy, z chęcią zamieszkałybyśmy w takim wnętrzu.

Część licealistów, czy studentów trudni się korepetycjami. Jest to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy i sami decydujemy o tym, ilu uczniów i w jakich godzinach przyjmiemy. Marta podpowiada, jak przygotować się do pierwszej lekcji korepetycji ze strony korepetytora.

Co jeszcze?

Jak dodawać zdjęcia na Instragram z komputera? Same korzystamy z tego programu, jest niezastąpiony zwłaszcza wieczorem, kiedy chcemy dodać zdjęcie, a bez lampy błyskowej i aparatu jest to średnio możliwe. Osobiście jednak wolimy robić zdjęcia telefonem/tabletem i zostawiać je sobie do dodania później.

Czas spędzony w domu nie musi być nudny. Odkrywcza Mama podaje przykłady domowych zabaw dla chorego dziecka lub, gdy pogoda na dworze nie sprzyja wyjściom. My najbardziej cieszyłybyśmy się z zabawy Listonosz. A najlepiej, żeby przynosił przesyłki. Tak, jak ten prawdziwy.

Nigdy dotąd nie miałyśmy styczności z niemowlakami. Jakoś się nie złożyło. Zazwyczaj ,,opiekowałyśmy” się dziećmi, które miały koło roku. A nasza opieka opierała się na pchaniu wózka 😉 Niemniej jednak warto wiedzieć, jak sobie poradzić z ciemieniuchą. Przyszłe, młode mamy – czytajcie.

Sistersowe polecajki #23

Dla fanów Angry Birds wpis Sylwii będzie na pewno nie lada gratką. Autorka bloga, z racji tego, że jej syn jest miłośnikiem tych ptaków, postanowiła przygotować organizer z motywem Angry Birds. Super! Może być wykorzystany do kredek lub do czego tylko zechcemy. Ciekawi?

Pytanie, jakie buciki dla dziecka wybrać spędza pewnie niejednemu rodzicowi sen z powiek. Szeroki wybór fasonów, wzorów, kolorów nie ułatwia nam w żadnym wypadku tego zadania. Sprawdźcie, na co musicie zwrócić szczególną uwagę. Tanie buty zazwyczaj niestety nie spełniają wszystkich kryteriów, aby nóżki dziecka rozwijały się prawidłowo.

Naprzeciwko naszego rodzinnego domu kilkanaście lat temu znajdowało się stare kino. Niestety, spłonęło. Czasem jednak udaje nam się być na seansie w salach, które mieszczą kilkadziesiąt osób i jest to zazwyczaj jedyne pomieszczenie w całym budynku, gdzie film jest emitowany. Nie ma mowy o popcornie, zakupie coli, czy chipsów. Czy takie miejsca nie są magiczne?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także