Dziś wyszło nam mocno blogowo, twórczo, freelancersko. Zapraszamy na kolejne sistersowe polecajki!

Sistersowe polecajki #22

 Sistersowe polecajki #19

 Sistersowe polecajki #20

 Sistersowe polecajki #21

Choć z poezją mamy niewiele wspólnego, z wielką uwagą śledzimy cykl 52 tygodnie z ks. Twardowskim. Fantastyczne cytaty, trafiające w serce, uzupełnione obrazem, który dopełnia całości. Nawet jeżeli nie lubicie wierszy, warto zajrzeć i nasycić wzrok pięknymi widokami.

Macie swoje zdjęcia na Instagramie? Jedna kobieta z zagranicy postanowiła stworzyć także wyjątkowe fotografie. Z Barbie. W ten oto sposób powstała Insta Barbie. Nam się ten pomysł wyjątkowo podoba. Zdjęcia dopracowane, bohaterka także ukazana w jak najlepszym świetle. Co o tym sądzicie?

Wiecie, czego zawsze najmocniej szukałyśmy nad morzem? Brodziłyśmy po kostki w wodzie, nachylałyśmy się, czekałyśmy na falę. Muszelek. Mniejszych, większych. Czasem trafił się jakiś kamień. Kiedyś przywiozłyśmy chyba całą reklamówkę 😉 A taki lampion z muszelek musi być wspaniałą pamiątką z wakacyjnego okresu.

Uwielbiamy torebki. Muszą być duże, głębokie, dużo pomieścić. Torebki do 200 złotych to post, który idealnie do nas trafił. Zazwyczaj z każdą porą roku kupujemy coś nowego. To już chyba uzależnienie. Z powyższego zestawienia najbardziej podoba nam się pierwsza z lewej strony z kategorii brązy. Przecież torebki kupuje się nie tylko jesienią, prawda?

Jesteście ciekawi, jak zaplanować kilkudniowy wyjazd do Barcelony? My też byłyśmy. Nie, żebyśmy od razu miały zamiar się tam wybrać. Ale wiecie, informacji nigdy za wiele. Dowiecie się, jakimi liniami nie warto lecieć, co zwiedzić, jak wybrać hotel. Wszystko, aby spędzić kilka dni w Hiszpanii.

 Jak organizować sobie czas pracy? – pewnie wielu z Was zadaje sobie takie pytanie. Praca, dom, dzieci, blog. Doba niestety nie chce się rozciągnąć, a zadań wciąż przybywa. Jak zapanować nad tym wszystkim i ogarnąć różnorakie aktywności? Same lubimy pisać wpisy naprzód i to dużo. Jesteśmy pod tym względem pewnie wyjątkiem – wolimy napisać w kilka dni kilkadziesiąt, niż codziennie jeden. Też tak macie?

Z wyglądem bloga mamy tak, że chciałybyśmy go co chwilę zmieniać, bo coś nam nie pasuje. Albo nam się zmieniło. Sprawdźcie 12 ładnych darmowych szablonów na WordPressa. Nam szczególnie spodobały się WP FAN ZONE, EMPHAINO i AWAKEN. Ewentualnie jeszcze MASONIC i SANASAR. Często zmieniacie wygląd swoich blogów?

Dziś chyba mocno tekst przeznaczony dla blogerów nam wyjdzie. Eh. Zresztą, czytelnicy też mogą przeczytać, żeby wiedzieć, że blogowanie to nie bułka z masłem. 4 paradoksy blogowania – z każdym się zgadzamy. Jednego dnia euforia, zapał, motywacja, następnego – pytanie: po co mi to właściwie było. I po chwili myśl – przecież to najlepsze, co mogę robić.

34 sposoby, jak za darmo wypromować bloga. Przyznam, że sporo. Z ciekawością więc kliknęłam w link i… znalazłam kilka metod, o których wcześniej nie słyszałyśmy lub też zapomniałyśmy. Tak więc, nie ma co narzekać, że komentarzy nie przybywa, a świadomość o naszym blogu nie rośnie. Czas zabrać się do pracy 🙂

Bloger to po części freelancer. Od copywritera przez fotografa po grafika. Jak wytłumaczyć, czym się zajmujesz, spędza niejednemu z nas zapewne sen z powiek. Nasi rodzice, dziadkowie nie rozumieją, że można coś robić w Internecie, pochłania to masę czasu i… jeszcze da się na tym zarobić. Ale przecież nie wychodzisz z domu, to skąd masz pieniądze?

Zobacz także