Czas na kolejne sistersowe polecajki. Ciekawi?Sistersowe polecajki #16

 Sistersowe polecajki #13

 Sistersowe polecajki #14

 Sistersowe polecajki #15

Chyba nie ma wśród nas osób, które nie czytałyby ,,Małego Księcia”, prawda? Każdy zna cytat Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Jakiś czas temu natomiast do kin trafił film. Sprawdźcie, co przygotował reżyser oraz czy warto na niego się wybrać. Szczerze mówiąc, z chęcią obejrzałybyśmy tę ekranizację.

Filmiki na YT oglądamy tylko wtedy, gdy jakiś bloger wrzuci je do swojego wpisu. Ogólnie nie śledzimy jakoś bardzo filmowych twórców, aczkolwiek od czasu do czasu lubimy obejrzeć kanał Esa Czyta i Po cudzemu. Namiętnie za to oglądamy kanał Andrzeja Tucholskiego, na którym co jakiś czas pojawiają się nowe materiały. I to znamienne Ciao! 🙂

My w Czechach byłyśmy już w tym roku. Sprawdźcie, jak tanio dojechać do Pragi. Będąc tam, koniecznie zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie na Moście Karola. Wejdźcie na Mini Wieżę Eiffela (Rozhlednę) oraz pospacerujcie klimatycznymi uliczkami starego miasta. A może już to zrobiliście?

Lubicie jeansy? My uwielbiamy! Z tego też powodu bardzo spodobał nam się wpis z siedmioma stylizacjami z jeansem w roli głównej. Najbardziej lubimy rurki, choć pozostałe modele także wyglądają imponująco. A jaki jest Wasz ulubiony typ?

Słyszeliście kiedyś o miejscowości Roztocze? My, szczerze mówiąc, nie. Kajaki, Zatoka Guciów, Krasnobród, Zwierzyniec – to tylko niektóre atrakcje tamtego regionu. Sylwia dokładnie opisuje, co dane było jej i jej rodzinie zobaczyć podczas jednego dnia wycieczki. Oprócz tego polecamy ważkę ze spinacza w wykonaniu Sylwii.

Jesteście ciekawi, jaki macie typ sylwetki? Szczerze mówiąc, o niektórych w ogóle nie słyszałyśmy. W sukienkach nie lubimy chodzić, zdecydowanie wolimy spodnie. Ubrania dobieramy pod względem tego, jak na nas leżą, a nie dlatego,że jesteśmy gruszką lub jabłkiem 🙂

Byliście kiedyś w Grecji? My jeszcze nie. Podczas tegorocznych wakacji odwiedziłyśmy jednak tavernę grecką we Wrocławiu. Szczerze mówiąc, zakochałyśmy się w sałatce greckiej, sosie tzatziki i deserach. Z chęcią wybrałybyśmy się więc do stolicy Zakynthos, tak, jak uczyniła to Eliza.

Jesteście analogowi, czy cyfrowi? A Wasze dzieci? Pamiętacie jeszcze, jak to było skakać w gumę, biegać po osiedlu do późnej nocy i budować swoje ,,bazy” w parku? Mamy nadzieję, że Internety jeszcze Wam tych wspomnień nie wykasowały. No. To niech Wasze pociechy też mają takie wspomnienia, a nie tylko gierki w smartfonach.

Przez 3 lata studiów w Bydgoszczy mieszkałyśmy jeszcze ze współlokatorką i później jej mężem. Źle nie było. Wypracowałyśmy pewien rytm, kiedy kto wstaje, kiedy zajmuje kuchnię. Po roku mieszkania w Toruniu oddzielnie śmiało mogłybyśmy powiedzieć: Uwielbiam mieszkać sama. Wiecie, pełen komfort. Nikt Cię nie budzi (obie z Martyną lubimy dłuuuugo spać), nikt Ci nie przeszkadza. Idealna sytuacja.

W życiu każdego dziecka przychodzi taki czas, kiedy zaczyna uczyć się literek. Z pomocą przychodzi CzuCzu, które w swojej ofercie ma wiele produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Jednym z nim są właśnie zabawy kreatywne z pisakiem suchościeralnym. Zobaczcie, jak sprawdziły się u Uli.

Zobacz także