Idąc może trochę na łatwiznę, a trochę nie, prezentujemy Wam kolejne świetne wpisy blogerek, które poznałyśmy przy okazji organizacji Blogowego WOW. Sistersowe polecajki czas start.Sistersowe polecajki #12

 Sistersowe polecajki #9

 Sistersowe polecajki #10

 Sistersowe polecajki #11

Wiele osób mówi, że każda ciąża jest inna. Mamy nadzieję, że i my doczekamy tego momentu. Tymczasem, może Wy podzielicie się także swoimi doświadczeniami w tej dziedzinie? Wiadomo, przy drugim dziecku pierwsze wymaga naszej uwagi, więc nie możemy się aż tak poświęcić przygotowaniom do przywitania następnego członka rodziny.

Nie wiemy, jak Wy, ale my zawsze mamy straszny problem, aby kupić coś dziecku, o którym wiemy ni mniej, ni więcej tyle, ile ma lat. Trudno wtedy trafić w jego gusta. Myślimy jednak, że spośród 20 pomysłów na prezenty do 20 złotych każdy znajdzie coś na tyle uniwersalnego i niedrogiego, że maluchy będą zachwycone!

Ostatnio, coraz częściej wśród znajomych można usłyszeć, że postanowili ,,postawić domek” swojemu dziecku w ogródku. Czy to dobry pomysł? Naszym zdaniem rewelacyjny. Kiedyś budowało się ,,bazy” na drzewach, a teraz po prostu na wolnej przestrzeni około domowej. Poza tym, zobaczcie, jak tam może być pięknie.

Planujecie może wyjazd poza Polskę? W takim razie koniecznie sprawdźcie, gdzie jeść, pić i spać w Chorwacji. Jeżeli miałybyśmy wybrać się na wakacje gdzieś poza nasz polski Bałtyk, zdecydowałybyśmy się właśnie na to miejsce. Wiele osób je zachwala, nie jest jakoś bardzo daleko, a ceny, jak wynika z naszych obserwacji podróży innych osób, są porównywalne.

Kilka lat temu podczas drogi nad morze postanowiłyśmy wstąpić do Szymbarku i zobaczyć dom stojący do góry nogami. Miejsce wywarło na nas naprawdę dość spore wrażenie, a pobyt w domku dostarczył wielu emocji. Wyobrażacie sobie, że nad Waszą głową wisi szafka, a w głowie niesamowicie Wam się kręci. No właśnie 🙂 Na szczęście są liny, których należy się trzymać. Niemniej, przeżycia niesamowite.

Podróżujecie często z maluchem? Sprawdźcie 10 sprytnych gadżetów na podróż z dzieckiem, które proponuje Agnieszka. Najbardziej zainteresowała nas butelka na dwa napoje oraz opaska informacyjna. Z takim wyposażeniem żadna podróż nie będzie już straszna.

Słyszeliście już o Magicznych Ogrodach? Szczerze mówiąc, my po raz pierwszy przeczytałyśmy o nich u Karoliny. I jesteśmy zachwycone! Tyle atrakcji, zarówno dla dzieci i dorosłych. Z wielką chęcią odwiedziłybyśmy to miejsce. A może Wy już tam byliście? Jak wrażenia?

Praca, dom, dzieci. Trudno przestawić się z ,,siedzenia w domu” na ,,siedzenie w domu” i dodatkowo pracę. Trzeba znaleźć nowy rytm. Szczerze mówiąc, jesteśmy strasznymi śpiochami i nie wyobrażamy sobie wstawać o poranku. Czas więc pomyśleć nad pracą od południa. Albo nie, znaleźć bogatego męża. Taki żarcik 🙂

Domowy kisiel już robiłyśmy, ale domowy budyń? Jeszcze nie. Aczkolwiek z tymi truskaweczkami i borówkami, z chęcią byśmy zjadły. Wiadomo też, że gdy sami coś przygotujemy nie dodamy wszystkich specyfików, które, na pewno, nie są korzystne dla naszego zdrowia. Wiadomo, że nie ma co szaleć, ale po co kupować np. budyń, skoro można zrobić swój? W domu.

Radość to na pewno ostatnie uczucie, kiedy kalendarz zmienia się z września na październik. Ups, to już jutro. Dlaczego więc Bożena lubi koniec wakacji? No cóż, gdybyśmy miały dzieci, pewnie też oczekiwałybyśmy z niecierpliwością, kiedy ten dzwonek zadzwoni po raz pierwszy. Chociaż, jeżeli wdadzą się w mamusie, wakacje będą uwielbiały cały czas 🙂

Zobacz także