Czas na kolejne sistersowe polecajki 🙂 Sprawdźcie, co słychać na blogach uczestniczek Blogowego WOW.Sistersowe polecajki #11

 Sistersowe polecajki #8

 Sistersowe polecajki #9

 Sistersowe polecajki #10

Co polecamy?

Niektórym może wydawać się to dziwne, ale mamy kilkadziesiąt, o ile nie kilkaset pozycji przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Część z nich pamięta jeszcze czasy naszego dzieciństwa, więc uważamy, że to będzie ciekawe urozmaicenie dla kolejnych pokoleń. Za naszych czasów nie było jednak Pana Paluszka, a to barwna postać, którą dzieci kochają.

Często jest tak, że nie chcemy czegoś spróbować, zapieramy się rękami i nogami, że nie. To nie dla mnie, nie potrafię. Tymczasem zobaczcie, Karolina nigdy nie chciała biegać, a tymczasem… Idzie jej całkiem nieźle. Najważniejsze to pokonywać swoje słabości i nie dawać się im.

Nie wiemy, jak Wy, ale nas niesamowicie rozczula wyprawka dla niemowlaka. Poczynając od ubranek, śpioszków, malutkich bucików, a kończąc na tych wszystkich pięknych elementach wyposażenia i dekoracji, które zagoszczą w dziecinnym pokoju. Też tak macie? Te rzeczy są fantastyczne! A jaki wybór.

Któż z nas nie lubi baśni? A co powiecie na bajkę dla nieco większych dziewczynek. Osobiście w domu mamy wszystkie książki napisane przez Kasię Bulicz-Kasprzak. Bardzo podobała nam się min. ,,Inna bajka”, czy ,,Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna”. Jeżeli jeszcze nie czytaliście nic tej pisarki, koniecznie nadróbcie.

Co jeszcze?

Jakiś rok, czy 1,5 temu, miałam jednodniowy zryw z koleżanką: Zaczynamy biegać! No kto, jak nie my? 🙂 Wiecie, ile razy byłyśmy? Tak, dobrze się domyślacie. Raz. Jeżeli chcecie rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, sprawdźcie, na co musicie zwrócić szczególną uwagę.

W życiu każdej mamy przychodzi taki moment, że musi/powinna/chce wrócić do pracy, a dziecko, jeżeli nie ma pod ręką babci, zmuszone jest udać się do przedszkola. Wyprawka do złobka teoretycznie nie powinna być niczym trudnym. W końcu instytucja na pewno daje wykaz przedmiotów, które musimy dostarczyć. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o świecących kulach. Chodzi nam o Cotton Ball Light. Na razie nie mamy gdzie ich powiesić, aczkolwiek od momentu ich pojawienia się na rynku mamy coraz większą ochotę na ich zakup. Są świetnym dodatkiem do dziecięcego pokoju, jak i elementem dekoracji do naszego zdjęcia. Poza tym duża dowolność kolorów zdecydowanie za nimi przemawia!

Sistersowe polecajki #11

Często mówi się, że tylko dzieci są tak szczere i pełne energii. To także dzieci są ciekawe świata. Zapewne chciałybyśmy uciekać daleko, daleko, gdy nasza pociecha po raz setny jednego dnia zadawałaby pytanie: dlaczego? Ale w końcu, przecież ona dopiero odkrywa otaczający już świat, który my znamy już od dawna.

Znacie książkę o Kubie Błaszczykowskim? Chociaż, chyba najpierw powinnyśmy zapytać, czy znacie samego piłkarza. My, szczerze mówiąc, z piłką nożną mamy niewiele wspólnego, aczkolwiek Mirka w tak interesujący sposób przedstawiła tę pozycję, że rozdziały nie dotyczące sportu, z chęcią byśmy przeczytały.

Przypominacie trochę króliki? Nie, nie chodziło nam o długość uszu. Ale powiedzcie, lubicie chrupać marchewki? My szalenie! Pewnie dlatego tak zainteresował nas przepis na ciasto marchewkowe. Z chęcią wypróbujemy. Jedliście kiedyś? My skusiłyśmy się swego czasu w Soczek raz dwa na muffinki marchewkowe i były pyszne!

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także